» » Читачів у "Сільського життя" збільшилося


Читачів у "Сільського життя" збільшилося

12-01-2020, 05:39
Переглядів 468
Читачів у "Сільського життя" збільшилося
Шановні читачі! Перш за все, вітаємо Вас з Новим 2020 роком!

По-друге, редакія газети "Сільське життя" щиро вдячна вам за те, що на нинішній рік ви обрали саме наше видання - як джерело правдивої та актуальної інформації, що допоможе вам орієнтуватися у нинішньому буремному житті.

По-третє, приємно, що коло наших читачів порівняно з другим півріччям 2019 року збільшилося на 20%, що є високою оцінкою нашої творчої праці та виробничої діяльності з випуску "районки", яка з другого півріччя буде розповсюджуватися по всій області, і яка цього року разом з вами святкуватиме своє 80-річчя.

Це тим більше приємно через те, що в Україні, через стрімкий розвиток інтернету та подорожчання друкарських послуг, постійно зменшується кількість передплатників друкованих видань. І деякі з центральних "розкручених" видань (2000, Сегодня, Дзеркало тижня та ін.) взагалі припинили випуск своїх друкованих версій.

То ж час показав, що місцеві друковані видання, особливо - "районки" ще раз довели свою життєдайність і у конкурентній боротьбі перемагають "важковаговиків". Бо ж саме місцеві ЗМІ, особливо - "Сільське життя", висвітлюють найбільш актуальні питання для життя людей.
А тепер давайте розглянемо результати передплати на 2020 рік.


По населеним пунктам

За даними "Укрпошти", станом на 2 січня 2020 року найбільшого приросту тиражу нашого видання зафіксовано у відділах поштового зв'язку західного напрямку нашого району.

Та й це не дивно, оскільки саме там місцева влада намагається "зліпити" чергову "резервацію" з навколишніх сіл і "Сільське життя" приділяло цьому процесу значну увагу, розповідаючи детально про всі його нюанси.

Цього року дана "колотнеча", скоріш за все, продовжиться, а тому селяни цього регіону, щоб бути в курсі всіх подій, зробили ставку саме на свою "районку", яка показала себе найбільш компетентною у даному питанні та справжньою захисницею інтересів сільських громад.

Тому суттєве збільшення кількості наших читачів відбулося саме на території Березівської сільської ради.

Так, якщо у другому півріччі минулого року в селах Березівка, Черемошне, Дубовець, Березівка-1 було зафіксовано 51 передплатника, то на 2020 рік їх загал збільшився до 99 - майже вдвічі!

Тут за допомогу в організації передплати редакція, перш за все, вдячна начальнику ВПЗ Тетяні Лозовій, керівнику сільгосппідприємства "Щербини" Олександру Кузнєцу, працівникам Березівського НРЦ на чолі зі Світланою Тарасюк та ін.

Традиційно продовжує тримати високий рівень передплати на "Сільське життя" ВПЗ у Болярці, який очолює Ніна Рейда, і який обслуговує села Василівської сільради (сільський голова Петро Андросович). Тут оформлено 63 передплати.

Значно додала у кількості читачів й Іванівка (сільський голова Лариса Кузовкова), де кількість наших прихильників зросла з 22-х до 50.

До 37 кількість передплатників зросла у селищі Новогуйвинському (селищний голова Зоя Гончаренко).

Перевищено показники минулого року у Сінгурах (до 45 примірників, за що редакція дякує, перш за все, прихожанам Свято-Хрестовоздвиженського храму Житомирської єпархії УПЦ на чолі з отцем Вадимом), всі 50 передплатників поновили підписку у Вертокиївці (сільський голова Валентина Гурківська), збільшилася кількість наших прихильників у Троянові (сільський голова Микола Білеуш) - 38, у Кодні (сільський голова Наталія Бовсунівська) маємо 44 читача, в Озерянці (сільський голова Леонід Мовчан) кількість передплатників також зросла - до 37-ми, а у Тетерівці (сільський голова Валентина Ільницька) - до 28-ми.

Всім їм особлива подяка за допомогу у проведенні передплати.

Також до кола наших читачів приєдналися й селяни з інших районів - село Троковичі (Черняхівський район) - 13, Студениця - 2 та Кмитів - 3
(Коростишівський район), село Мелені (Коростенський район) - 2. Ще 87 передплатників ми маємо в обласному центрі.

Варто зазначити, що цього року "Сільське життя" було віднесено відділом передплати ЖД "Укрпошта" до районної сфери розповсюдження, а тому в інших районах області виникли проблеми з передплатою на наше видання. У деяких місцях навіть гроші повертали за вже оформлену передплату.

Але вже на друге півріччя 2020 року редакція заключить договір з поштарями на обласну сферу розповсюдження і тоді можна буде передплатити "Сільське життя" у будь-якому поштовому відділенні області. Тому прохання до читачів - всім, хто має знайомих за межами району, повідомте їх про зміну сфери розповсюдження нашої газети і наш читацький загал значно розшириться.

Щодо "зворотньої сторони" цієї справи, то варто зазначити й населені пункти, де під час "газетярських жнив" "урожай" недобраний найбільше (у дужках минулорічний рівень передплати): Левків - 15 (28), Дениші -12 (19), Висока Піч - 15 (24), Лука - 11 (22), Ліщин - 16 (29), Зарічани - 5 (20), Миролюбівка - 22 (33), Р.-Городище - 15 (18).

Також низький рівень передплати продемонстровано у Вересах, Оліївці, Глибочиці, Гадзинці, Корчаку, Пісках, Туровці, Садках, Заможному, Глибочку.
Як ми й обіцяли, очільникам цих громад передаємо "палкий привіт".


Відомча передплата

З відомчою передплатою на "Сільське життя" ситуація з кожним роком покращується.

Знаковою подією тут стала передплата Глибочицькою сільрадою 80 примірників "районки" до 80-річчя нашого видання - на всі об'єкти всіх сіл колишніх трьох сільрад двох районів. За це редакція щиро вдячна Глибочицькому сільському голові Сергію Сокальському, депутатському корпусу та працівникам сільради.
25 примірників "Сільського життя" передплатив Житомирський лісгосп (кер. Руслан Карчевський), 23 - Іванівська сільрада (с/г Л.Кузовкова), 20 - Коднянська сільрада (с/г Н.Бовсунівська), 18 - Станишівська сільрада (с/г Ю.Матвійчук), 17 - Оліївська сільрада (в.о. с/г Т.Курінна), 15 - Новогуйвинська селищна рада (с/г З.Гончаренко) 14 - Житомирська райорганізація ветеранів (гол. О.Ковальчук), 10 - Житомирський геріатричний пансіонат (кер. Ю.Шеремет), 6 -Левківська сільрада (с/г О.Окоча), 5 - АЗПСМ Станишівської сільради (гол. лікар В.Івчук), 4 - Сінгурівська сільрада (в.о. с/г О.Смірнова).

Лише по два примірники передплатили Головенківська та Троянівська сільради, а взагалі по одному - Березівська, Василівська, Садківська, Тетерівська сільради.

Жодного примірника не передплатили Високопічська, Глибочанська, Озерянківська, Миролюбівська, Вертокиївська сільради.

Є ще кілька юридичних осіб, які провели передплату по одному примірнику.

Як бачите, ми і ситуацією володіємо повністю. Тому наше ставлення до кожної сільради, сільського голови, кожного посадовця, особливо напередодні місцевих виборів буде адекватним до рівня передплати. Тут - без образ, бо ж ми про це попереджали.


Передплата продовжується

Для тих, хто з різних обставин не зміг оформити передплату на "Сільське життя", нагадуємо, що передплата не закінчується ніколи.

Якщо ви передплатите "районку" до 25 числа будь-якого місяця, то з наступного місяця ви вже отримуватимете наше видання. Так, щоб стати нашим читачем вже з лютого, необхідно оформити передплату у будь-якому поштовому відділенні (не лише у своєму селі) до 25 січня.

Надолужуйте, хто не встиг.

Ще на двох аспектах варто зосередити увагу.

По-перше, передплачувати "Сільське життя" варто на увесь рік, оскільки вже під час весняної передплатної кампанії на друге півріччя 2020 року, через зростання цін на друкарські, поштові та інші послуги, вартість передплати на "Сільське життя" зросте на 25%. Цей крок для редакції, як ви розумієте, вимушений, але неминучий. А хто оформить передплату зараз, того підвищення не торкнеться. То ж - економте свої гроші.

Друге. Під час поїздок по селам під час передплатної кампанії та розмов з людьми, з’ясувалося, що багато хто не передплачує "районку", оскільки її матеріали дублюються на сайті silske.org. Цю практику ми унормовуємо - вже з січня всі найбільш резонансні матеріали "Сільського життя" будуть подаватися на сайт у значно скороченому вигляді. Хто забажає читати їх у повному обсязі - нехай передплачують наше видання на пошті.

Ще раз дякуємо всім тим, хто став нашим передплатником у ювілейному році. Особлива подяка поштарям, які оформлюють наше видання до читачів, окрема подяка працівникам відділу передплати ЖД "Укрпошта", а також директору Житомирського поштамту Наталії Сладковській.

Редакція

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...