» » Про медичні "реформи" Супрун


Про медичні "реформи" Супрун

10-01-2020, 13:08
Переглядів 406
Про медичні "реформи"  Супрун
Американські холуї, продовжуючи геноцид нашого по-рабськи податливого народу, остаточно добили залишки радянської медицини, яка була орієнтована на ЛЮДИНУ, на справжню охорону її здоров'я. Остаточний цвях у її "домовину" забив кривавий антинародний режим Порошенка - мерзотник, на якому клейма ніде ставити.

Сьогодні ви дізнаєтеся про те, до чого привели реформи колишнього тепер в.о. міністра охорони здоров'я України справжньої америкоски Уляни Супрун, справжньої "патріотки", яка за завданням уряду США була направлена зробити свою "чорну справу". Медички з США, яка абсолютно не розуміла, що таке українська медицина і як повинна працювати система охорони здоров'я, але дуже полюбляла вихваляти людиноненависника Бандеру, який так само знищував безвинних людей, як і ця американська курва "з косою". Далі дану публікацію подаємо на основі статті однієї української журналістки, хоча ті, хто вже стикався з "реформованою" (вчергове) українською медициною, той надасть ще більше фактів про її "ефективність".

Спочатку нам було смішно. Звучить дико, але в останні роки, це стало єдиним способом захиститися від навколишньої реальності бандеризованої моральними виродками України. Спочатку Супрун просувала якісь дикого виду реформи, потім її адепти, викормиші тих же американських фондів, у кожному місті влаштовували акції, валялися на асфальті обведені крейдою.

Пости в.о. Міністерки охорони здоров'я в соцмережах теж виглядали анекдотично. У нас до цих пір жартують про "можна мочити манту" і "остеохондрозу не існує". Але на тлі цих істеричних веселощів вже почали звучати перші тривожні сигнали. Наприклад, ін'єкції цефтріаксону, виписані дільничним педіатром трирічній дитині при звичайній застуді.

Чергова хвиля тривоги накотилася трохи пізніше, коли реформатори взялися за "швидку". "Парамедики як в Америці" звучало непогано, поки система працювала за інерцією, диспетчери ще брали виклики і досвідчені лікарі виїжджали на високий тиск, "гострий біль" і температуру у малюків, але коли на курси цих "перевізників від медицини" табунами повалили безробітні айтішники , перукарі та манікюрниці - це був шок.

Через кілька місяців після появи в містах таких "бригад", люди навчилися самі привозити на таксі дітей з температурою під сорок до приймального покою. А 60-річна сусідка (камені в жовчному) померла від больового шоку, поки двоє юних "випускників курсів" з'ясовували по рації, яка "больничка" її прийме.

Чому люди помчали голосувати за Зеленського? Тому що людина - істота довірлива. І велика частина простих обивателів уявляла собі подальші події приблизно так: Порошенка і команду виженуть, всі реформи скасують і жити стане, хоч і не зовсім, як при Януковичі, але якось владнається. Проте, на жаль, "король" Зеленський виявився "голим" - без структури, яка б охоплювала всі області, райони та села, а головне - без чіткої програми дій. На диво всім, "команда Зеленського" просто … продовжила "реформи" хунти Порошенка, заявляючи про себе як БПП-2, "засланними козачками" від Пороха та посольства США.

Подальші події опишу схематично, щоб емоції не спотворювали факти.

Лікую в домашніх умовах "осередкову пневмонію". Діагноз поставлений "досвідченим ветеринаром" (не смішно, тому що контракт з "домашнім лікарем" не укладено, тому за певну суму лише вдалося зробити знімок в найближчому рентген-кабінеті).

Мама (83 роки) із загостренням панкреатиту йде до лікаря, яка "на лікарняному, коли вийде - невідомо". Талонів до інших фахівців немає - вони набрали максимальну кількість громадян, інших не обслуговують. Симптоматичне лікування не працює і за пару днів розвивається атонія кишечника і набряки, які людина старого гарту просто приховує від домашніх. Коли починається інтоксикація і бабуся змушена зізнатися, починається "найцікавіше".

Додзвонююся диспетчеру 103, знижую вік на десяток років (інакше відразу відмовлять) і хвилин п'ятнадцять вмовляю (!) надіслати бригаду. Це один з варіантів потрапити на стаціонар, тому що "фокус" з приїздом до приймального покою лікарні в даному випадку не проходить - "реформа" від Супрун дається взнаки. Все ж приїжджають дві дівчинки в красивих костюмах парамедиків і з порога пояснюють, що вони не мають права щось робити, тільки поверхневий огляд. А в лікарню не повезуть - тільки за направленням сімейного лікаря. Пояснюю ситуацію, вмовляю і підкріплюю прохання купюрою в кишеньку. Лише тоді бабусю з речами відвозять до лікарні.

Туди ж добираюся своїм ходом - супроводжуючих підвозити не дозволено. У приймальний покій вже викликали лікарів. Першим з'являється хірург і за 5 хвилин поверхневого огляду ми дізнаємося, що за хибний виклик передбачений штраф, "швидка" - не таксі, потрібно йти в поліклініку і місць в хірургії немає.

Приходить терапевт і починає переповідати сюжет з кінця: у них було 90 ліжок, залишилося 40 і тільки за направленням. У цей момент у "небесній канцелярії", мабуть, вирішили, що на сьогодні з нас досить. Лікар короткозоро мружиться і говорить, що у мене "знайоме обличчя". Негайно з'ясовується, що ми жили по сусідству років десять тому. Щоб закріпити успіх, підходжу ближче і відправляю в кишеньку доктору "дві Лесі" (400 гривень). Терапевт згадує, що сьогодні двох повинні виписати і бабусі потрібно терміново під крапельницю - зневоднення. А післязавтра як раз є місце в черзі на УЗД. Починає заповнювати медичну карту і пише лист призначень.

Через півгодини маму поміщають в палату. Беру в аптеці все необхідне - за списком. Для довідки: сума на три дні лікування становить півтори середньої пенсії. У пакеті, крім необхідних препаратів, шприци, спирт, вата, антисептики і рукавички для персоналу. На відділення зараз нічого не видають.

Наступного дня знайома розповіла, як вони з хворим сином висиділи дві з половиною години в черзі до "сімейного". Поруч очікувала прийому вчителька з ридаючим першокласником. Хлопчисько корчився від болю в животі, але навіть в таких випадках надати допомогу немає можливості - лікарі зайняті.
Ненавидіти, обурюватися і писати скарги - безглуздо. Медики стали такими ж заручниками ситуації, як і пересічні громадяни. А нам недавно тато президента недвозначно натякнув, що "невдячна біомаса" кращого звернення не заслуговує.

Ось яку медичну “реформу” продовжує “зелена команда” Зеленського. І чим вона відрізняється від кривавого антинародного режиму Пороха-мерзотника?

Підготував Тарас Сріблястий
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...