» » Кого виховує районна освіта?


Кого виховує районна освіта?

5-01-2020, 06:41
Переглядів 801
Кого  виховує  районна  освіта?
26 грудня відбулося засідання колегії відділу освіти Житомирської РДА.

У засіданні взяли участь члени колегії відділу освіти, керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти. На порядок денний було винесено актуальні для сучасного освітнього простору питання про критерії оцінювання управлінських процесів, внутрішню систему забезпечення якості освіти, вимоги до технології оцінювання освітніх процесів, діяльності учнів.

З першого питання порядку денного доповідала головний спеціаліст відділу освіти Ольга Ткаченко та вчитель початкових класів Коднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ірина Сидорова.

Як відомо, в результаті усіх “освітніх реформ” за роки “незалежності” було знищено міцну радянську освіту, а Україну перетворено на безправну колонію США, освітяни усвідомлюють, наскільки гострою наразі є потреба в підвищенні якості освітньої діяльності та вдосконаленні внутрішньої системи забезпечення якості освіти, приведенні освітнього та управлінського процесів у відповідність до вимог законодавства.

Проте навряд чи варто очікувати якісь покращення у цих процесах, оскільки всі зміни в освіті відбуваються за “світовим досвідом” та “європейськими цінностями”, які ігнорують українську специфіку та досвід минулих поколінь українських педагогів. Саме коли наша освіта виховувала підростаюче покоління на принципах інтернаціоналізму та колективізму, саме тоді Україна досягла найкращих часів свого розвитку - в економіці, сільському господарстві, культурі, соціальному забезпеченні населення.

І те, що райвідділу освіти “приліплено” до назви ще й “національно-патріотичне виховання”, то це ще раз доводить, що відбуватиметься подальша бандеризація навчально-виховного процесу з використанням у якості прикладів осіб-людиноненависників, а також пропаганда принципу суспільного життя “людина людині - вовк”, а не “людина людині - друг, товариш і брат”, як то було у радянські часи, до колонізації України американськими авантюристами та їхніми прихвоснями.

На жаль, українська педагогічна спільнота, у абсолютній більшості своїй, добре розуміючи, що відбувається у нашій державі, пасивно спостерігає за всіма проявами негативу суспільного розвитку, а також перетворилася у “рабів адміністративного ресурсу”, сліпо виконуючи всі вказівки зверху. А, як відомо, вчитель з рабською душею не може виховати соціально активного громадянина. Раб лише плодить таких само рабів, яких і чекає на своїх плантаціях “цивілізована” Європа.

То ж усі розмови про “якість освіти” - це розмови про те, як і виховати цього безмовного раба. І як бачимо, освітяни Житомирського району у процесі цьому демонструють свою повну покірність.

Хоча у повідомленні на сайті райвідділу освіти “локшина” на вуха громадськості звучить так:

“Перед нами зараз постає багато викликів, тому саме різні підходи до оцінювання результатів навчально-пізнавальної діяльності учнів, педагогічної діяльності допоможуть зреалізувати компетентнісний підхід та зробити нашу освітню систему конкурентоспроможною”.

Так і хочеться запитати: а що ж вам, панове освітяни, заважало зробити “нашу освітню систему конкурентоспроможною” протягом всіх 29-ти років “незалежності”? А тому й сумніви беруть від того, що ви зможете це зробити у рамках нинішньої чергової “реформи освіти”. Бо ж, знову в її основу закладено принципи елементарної “бандеризації” України, а вчителі використовуються у якості агітаторів людиноненависницьких теорій, через які нас і ненавидить “цивілізований світ” та ізолюють сусіди та Європа.

Враховуючи результати попередніх змін, можна констатувати, що вже за три роки в Україні розпочнеться чергова “освітня реформа”, а нинішня тихесенько завершиться крахом.

Другим пунктом порядку денного колегії відділу бандеризації районної освіти було питання про заходи з протидії булінгу в закладах загальної середньої освіти району.

Як бачимо, “патріоти” з відділу бандерівської пропаганди використовують навіть неукраїнську лексику. Що ще раз показує, те що для них головне - це нав’язування у свідомості пересічних громадян “нерідної” мови нинішніх колонізаторів України - американців. Але давайте розберемося, що ж таке булінг, оскільки редакція переконана, що абсолютна більшість читачів цього не знає?

Відкриваємо в інтернеті Вікіпедію і знаходимо:

Булінг - шкільне цькування або шкільний булінг (англ. school bullying campaign) -загальний термін, яким означають систематичні переслідування з образами, цькуванням, упереджене ставлення у навчальному закладі. Зазвичай, термін означає переслідування серед учнів, рідше зустрічається цькування учнів вчителями, ще рідше - цькування вчителя учнями.

Ось так. Мовою колонізаторів України американців, які, не маючи рідної мови, використовують мову своїх колишніх поневолювачів - англійців, пояснюється явище, що притаманне нинішній “новій українській школі”. Якщо це обговорюється на колегії райвідділу освіти, то це означає, що воно актуальне й для шкіл району.

Тобто на 29-му році (?!) “незалежності”, в результаті всіх проєвропейських “реформ”, українська школа опинилася в “болоті” БУЛІНГУ - шкільного цькування. Це ще раз доводить, що всі “освітні реформи” закінчилися повним крахом. І всі вони проводяться за однаковою маніпуляційною схемою: спочатку її організатори розхвалюють майбутні зміни, посилаються на “світовий досвід” та “євроустремління”, а вчителі на місцях мовчки “проковтують” цю “локшину” і приступають до її виконання, а затим, коли стає зрозумілим, що від чергової “реформи” одні збитки та її повний провал, без аналізу минулих невдач, без покарання винних за розтрату бюджетних коштів та нервів вчителів, які повинні постійно перебудовувати свою роботу, розпочинається нова істерія щодо необхідності “реформи освіти” і все починається знову. І українська освіта знову наступає на “граблі”, щоб потім наступити на них ще і ще.

Ось так відбувається “реформа” української освіти.

Та повернімося до колегії відділу, який у радянські часи називався “відділом народної освіти”, оскільки тоді освіта була справді народною. Як, до речі, і народний суд, і районна рада народних депутатів, і всі інші органи влади. Зараз ситуація інша - можновладці взагалі викинули з назв народ, бо ж вони служать собі, а не народу.


Повністю дану публікацію можна прочитати у газеті "Сільське життя". Передплачуйте.

Щоб отримувати газету вже з лютого, потрібно оформити передплату до 25 січня - у будь-якому поштовому відділенні.

Або передплатіть електронну версію газети. Довідки за телефоном 097-35-05-205
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...