» » Як авантюристи маніпулюють українською мовою


Як авантюристи маніпулюють українською мовою

24-12-2019, 03:47
Переглядів 533
Як авантюристи маніпулюють українською мовою
Українська мова - чудова мова. Вона завжди була стержнем розвитку української культури. Але, на жаль, нинішніми політиканами при владі мова зараз використовується як інструмент розбрату у нашому суспільстві, як елемент методики відволікання народу від багатьох проблем, що лише посилюються у нашій державі, а також посилення корупції та розкрадання народного добра, яке з кожним роком зменшується.

У давні і славні радянські часи ми, як кажуть, з молоком матері, всмоктували в себе таке поняття як ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗМ - тобто міжнаціональне братерство та дружбу народів Радянського Союзу та всього світу. Про звеличення однієї нації за рахунок інших ніхто й гадки не мав. А після визначної Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та у Другій світовій війні, ми чудово розуміли, що озвірілий націоналізм у вигляді радикального нацизму - то страшна біда не лише для населення однієї країни, а й усього світу.

Здавалося б, після тієї кривавої бійні, жертвами якої стали п'ятдесят мільйонів мешканців нашої планети, та страшних руйнацій, людство має навіки проклясти екстремістський націоналізм і докласти усіх зусиль, щоб він ніколи і ніде не відродився.

Але, на жаль, у сучасному світі ситуація складається по-іншому. Досвід України показує, що у країнах з розхитаною та не сформованою до кінця суспільною системою, з вкрай низьким рівнем життя, з величезним рівнем корупції, мерзотники при владі, щоб залишитися біля "годівниці" якомога довше, готові йти на будь-які злочини проти свого народу, навіть на запровадження нацистського режиму.

Особливо, коли ця держава перетворена на колонію США, та використовується як безправний пішак у великій геополітичній грі.

Причому американським колонізаторам начхати на наше катастрофічне економічне становище, на провал усіх "реформ", що проведені за їхніми ж вказівками та їхніми мірками, на зубожіння нашого обікраденого та зневіреного народу, оскільки їм потрібне лише "гарматне м'ясо" для захисту своїх інтересів у цьому регіоні - і ніщо інше. І коли Україна у цьому плані вичерпає свій ресурс, чи зміняться геополітичні орієнтири Вашингтона, то америкоси без вагань викинуть Київ зі своєї "обойми і забудуть. Як це, наприклад, нещодавно сталося по відношенню курдів у Сирії.

А ми знову залишимося сам на сам зі своїми проблемами і ніхто за нас їх не вирішить. І поки ми не зрозуміємо того, що свої державні інтереси потрібно ставити вище за устремління інших, доти ми не матимемо позитивних результатів свого розвитку та визнання на міжнародній арені.

Та до цього ще дуже далеко, якщо взагалі настануть ті райдужні часи. Тому давайте повернемося до наших сіро-чорних буднів розгулу нацистсько-бандерівського шабашу, що запроваджений в Україні в ранг державної політики за вказівкою посольства США.

То ж, зазнавши повного фіаско обіцянками райського життя від "незалежності" зразка 1991 року, від знищення радянського способу життя, заснованого на колективізмі, від ваучеризації промисловості та розпаювання колгоспів, від знищення третього в світі ракетно-ядерного потенціалу озброєння, від двох Майданів, "революції гідності", широко розрекламованого вступу до ВТО та "феєричного" підписання договору Про асоціацію з Євросоюзом, українські "патріоти", за погодженням з американським господарем, запропонували знедоленому народу свій останній шанс, щоб утримати Україну під п'ятою закривавленого копита "американського ковбоя" - запровадити український нацизм бандерівського гатунку.
Як авантюристи маніпулюють українською мовою


І Вашингтон, який сам погруз у політичних розборках, як і Євросоюз, що розсипається на очах, дали погодження на цю авантюру - мовляв, робіть, що завгодно, але щоб це джерело напруги на кордоні з Росією лише посилювалося.

Кривавому режиму Порошенка лише цього й було потрібно - щоб не лише казково збагатитися за рахунок пограбування народу, а й позбутися відповідальності за всі свої корупційні діяння.

Основним методом для цього було обрано посилення розбрату серед громадян України та між її регіонами.

Так було запущено три проекти: переписування та фальсифікація історії, створення розколу у православній вірі та насильницького запровадження української мови з ніщивною боротьбою з мовами інших народів, які віками проживають на цих землях.

Водночас фінансові потоки пішли на відродження радикального націоналізму, що вкупі й отримало назву "українського нацизму бандерівського гатунку", проти якого все рішучіше й виступає світова спільнота.

Варто зазначити - що з цим ганебним явищем бореться не український народ, визначною рисою якого є пристосуванство під будь-яку владу, а саме світова спільнота, яка розуміє усю негативну перспективу цієї ганебної справи.

Зараз хочеться поділитися думками лише про такий аспект нинішньої "бандеризації" українського суспільства, як маніпулювання українською мовою. Не мовою як явищем, а мовою як політтехнологічним інструментом маніпуляції нинішніх авантюристів при владі, що використовується у їхніх "чорних" справах.Мова та патріотизм


Маніпулятори масовою свідомістю, що працюють у "мовному напрямку", з використанням продажних телеканалів та інтернет-сайтів, в останні роки запроваджують примітивний ярлик чи то стереотип -мовляв, лише той, хто розмовляє українською мовою є "справжнім патріотом".

Все це суцільна брехня. Бо ж любити свою країну можна розмовляючи й мовою своїх предків. Більше того, чим більше держава сприяє розвитку культур всіх національностей, що проживають на її території, тим міцніша ця держава - єдністю багатонаціонального народу.

Це і називається ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗМОМ, який був базовим постулатом радянської ідеології, завдяки чому всі народи у Радянському Союзі були по-справжньому братніми і розквітали у сім'ї з іншими народами та народностями. При цьому, спільно розбудовуючи багату, могутню, соціально орієнтовану державу - коли спільно зароблені кошти йшли до державного бюджету і на добрі справи, в тому числі й на безкоштовне житло, а не в кишені олігархів-мерзотників, які, до того ж, виводять їх за кордон в офшори.
Як авантюристи маніпулюють українською мовою

Люди старшого покоління, які жили у ті часи, підтвердять це. І лише коли радянську владу було приспано балачками з "цивілізованої" Європи та США про "демократію" та "свободу", і водночас звідти проникла "бацила" націоналізму, Радянський Союз було знищено - з усіма страшними для його народів наслідками, які ми не можемо подолати й досі.

А щодо маніпулятивного приєднання мови до патріотизму, то історія стверджує протилежне.


Ось кілька прикладів.


Як відомо, сто років тому такий собі політичний авантюрист Петлюра, який тоді дорвався до влади в Україні, щоб залишитися на "троні", без будь-якого сумніву віддав усю Західну Україну полякам.

Не будемо зараз зосереджуватися на тому, чи вартий він за це нинішньої героїзації, що запровадили тимчасовці при владі та різні "історики"-"вятровичі". Згадаємо лише те, що, опинившись під владою Польщі, попри нав'язану силоміць полонізацію з примусовим вивченням в школах польської мови, українці не перестали любити свій край, свою мову, свою культуру.

Більше того, саме тоді в українському середовищі й виріс той "національно-визвольний рух", який потім набрав крайньо-радикальних форм у вигляді ОУН-УПА на основі людиноненависницької теорії Бандери.

Тобто, насильно нав'язуючи усьому населенню України свої погляди, сучасні бандерівці забувають, чому виник їхній рух, а тому провокують у сучасному житті такий само спротив, який чинили полонізації їхні ідейні пращури. Тобто, свідомо поширюючи "мовний розбрат", знову ж таки - вони не вчаться на власних же помилках.

Ще один факт з НАШОЇ історії.

Називати цю історію нашою варто тому, що у 1812 році ми входили до складу Російської імперії - хоча зараз цей період всіляко замовчується в офіційній пропаганді, яка стверджує - українській державі 100 років і все тут. Правда, тут є 70-річний період у складі СРСР, але і його нинішні "історики", що вірно служать режиму олігархів або замовчують, або плюндрують: ніби у радянські часи був лише Голодомор, і не було нічого доброго. Це ще один величезний пласт, сфальсифікований нинішніми маніпуляторами.

Але це тема окремої величезної розмови, тому давайте повернемося до 1812 року.

Тоді, як відомо, французький імператор Наполеон з величезним військом напав на НАШУ країну. Всі тоді повстали на захист своєї Батьківщини від російських мужиків до українських селян та кубанських козаків, які були нащадками запорожців, від удмуртів та татар до прибалтійських народів.

При цьому еліта російського суспільства, поміщики та офіцерство, поголовно розмовляло саме ФРАНЦУЗЬКОЮ мовою - тобто МОВОЮ АГРЕСОРА.

Хіба від цього вони втратили свій патріотизм? Ні.

І це вони продемонстрували під час війни своєю хоробрістю та несамовитим бажанням звільнити свою Батьківщину від ворога. І звільнили, і вдруге захопили Берлін (у 1945 році наші предки захопили його втретє), і пройшлися урочистим маршем Єлісейськими полями у Парижі, знищивши узурпатора, який захопив до того всю Європу, як у 30-ті роки минулого століття Гітлер, перемога над яким братніх народів Радянського Союзу, скріплених ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНОЮ дружбою, також є славною віхою нашої історії, яку всіляко переписують нинішні "історики"-запроданці без честі та совісті.
Як авантюристи маніпулюють українською мовою


А наш геніальний поет Тарас Шевченко, який був громадянином Російської імперії, розмовляв російською мовою, і якого з кріпацтва викупила російська інтелігенція, водночас, творив саме … українською мовою. Як таке могло бути, якщо, за брехнею бандерівських посіпак, влада Росії всіляко знищувала українську мову?

Правда тут у тому, що якби вона серйозно взялася за цю справу, то, дійсно, знищила б. Але ж не знищила української мови, як і мови грузинів, казахів, узбеків, таджиків, татар, якутів та інших національностей та народів Російської імперії. Навіть створювала належні умови для розвитку мовного середовища національностей, що проживали на її території.

Продовжуючи розповідь про мову та патріотизм, можна звернутися й до сучасності.

Як відомо, господарем усіх сучасних правлячих режимів в Україні були і є Сполучені Штати Америки, які ВЛАСНОЇ МОВИ … взагалі не мають. Вони використовують мову своїх колишніх поневолювачів, у війні з якими у 1776 році й вибороли свою незалежність - тобто англійську мову.

Так от, розмовляючи англійською мовою, виспівуючи гімни, управляючи державою та усім світом нею - чи є вони НЕПАТРІОТАМИ своєї країни? Звичайно ж - ні. Патріотизму американців можуть позаздрити всі народи світу. Не говорячи вже про те, що саме завдяки англійській (а не американській) мові вони створили наймогутнішу державу світу.

То ж і у цьому випадку у бандерівських ідеологів якось не в'яжеться їхня заскорузла догма, що без мови немає патріотизму.

Підемо далі. Ще приклади з сучасності.

Є така держава - Швейцарія. Одна з найзаможніших країн світу. І живуть у ній - люди, які з гордістю називають себе швейцарцями.

Але чи чули ви про швейцарську мову? Ні. Такої просто не існує. Навіть у Конституції Швейцарії (о, жах для бандерівських маніпуляторів!) не зафіксовано швейцарської мови. Там офіційно закріплені: німецька, французька, італійська та ретороманська мови! Все.

Хіба від цього швейцарці менш патріотичні? Хіба від цього вони почувають себе меншовартісними? Чи рівень життя у них без "рідної мови" гірше, ніж у нас, де українська мова нав'язується силоміць і від цього вона стає просто непривабливою для значної частки населення України?

Це ж як треба ненавидіти свій народ, свою культуру, свою історію та мову, щоб їх так принижувати в своїй країні та за кордоном!

Але продовжимо розглядати приклади з сучасності. Візьмемо таку багату та гарну європейську країну як Австрія. Може вони створили свою диво-державу завдяки рідній мові? Й тут також - ні. Не існує австрійської мови, так як "бідні й нещасні" австріяки використовують також МОВУ АГРЕСОРА - німецьку! Бо ж, які відомо, у 1937 році саме гітлерівська Німеччина анексувала тодішню Австрію, а звільнили її наші діди-інтернаціоналісти у 1945 році.

Чи візьмемо іншу не менш багату та відому європейську державу - Бельгію. Її столиця навіть є столицею всього НАТО. Але, виявляється, з бандерівської точки зору бельгійці - геть не патріоти, бо вони не "шпрехають" на бельгійській мові. Її просто не існує. А у Конституції Бельгії (яка, до речі до 1967 року існувала лише на французькій мові) записано три офіційні мови - нідерландська, французька та німецька. Знову ж таки, вони, зовсім не маючи своєї мови, використовують МОВУ АГРЕСОРІВ - німців, які окуповували їх двічі у ХХ столітті, та мову Наполеона, який також у свій час загарбав землі сучасної Бельгії. І нічого - живуть і процвітають. Бо, слава Богу, там немає політичних авантюристів, що використовують людиноненависницьке бандерівське вчення собі на користь, яких відродив Порошенко-мерзотник за завданням таких само мерзотників америкосів на нашу біду та собі на користь.

Можна ще навести десятки прикладів, коли саме успішні економічні реформи, а не насильницьке впровадження мови, стали поштовхом для успішного розвитку держав світу. То ж "ліпити" мову та патріотизм разом, як обов'язкову умову, можуть лише маніпулятори, перед якими стоїть завдання створити з народів України безмовну "біомасу", яку б продовжували обдирати виродки-олігархи та виводили вкрадені у нас гроші за кордон в офшори - знову ж таки, збагачуючи цими коштами своїх покровителів.


Як "гнобили" українську мову в СРСР


Розповіді про те, що радянська влада "гнобила" українську мову - це ще один брехливий факт, що роздмухують "вятровичі"-мерзотники та нинішні "історики"-запроданці, які є активними учасниками бандеризації України та маніпуляції масовою свідомістю з використанням телеканалів-помийок та інших провладних та антинародних "кишенькових" ЗМІ.

Варто додати, що ці моральні уроди самі жили у радянські часи, і Батьківщиною їх є саме Радянський Союз, і цю Батьківщину вони продали з потрохами за іудиних "тридцять срібляників", як продадуть й нинішню Україну, якщо щось трапиться.
Як авантюристи маніпулюють українською мовою

Так от, вони чудово знають, що при соціалізмі були створені такі чудові умови для розвитку української мови та мов інших братніх народів СРСР, яких за роки "незалежності" сучасної України таких умов не створено й близько!

Більше того, в реаліях створивши жахливі умови для розвитку української мови, нинішні "реформатори"-махінатори ще й звинувачують при цьому кого завгодно - Російську імперію, Радянський Союз, КПРС, але саме вони знищили ту чудову ауру, в якій розквітала українська мова у ХХ столітті.

Брехня про те, що у Російській імперії та Радянському Союз знищувалася українська мова спростовується дуже просто: якби російсько-радянська влада хотіла б знищити українську мову протягом 1654 - 1990 років, то за ці 336 років (!) вона знищила її так, що й сліду не залишилося - якби діяла так, як нинішні бандерівські мерзотники та американські холуї діють протягом останніх п'яти років відносно російської, румунської чи угорської мов в Україні.

Це - беззаперечний факт. Але давайте роздивимося, як "знищувалася" українська мова в Українській Радянській Соціалістичній Республіці.

Та створення на зламках Російської імперії такого утворення як УРСР та інших національних республік, вже говорить про те, що комуністи-інтернаціоналісти дбали про розвиток національних культур та мов.
Як авантюристи маніпулюють українською мовою

Про те, як, дорвавшись до влади у 20-роки минулого століття, більшовики УКРАЇНІЗУВАЛИ колишні російські Малоросію та Новоросію читачі нашої газети мали змогу ознайомитися в нещодавній публікації Олеся Бузини, якого вбито кілька років тому, а вбивць й досі не виявлено.

Ось кілька фактів з нашого радянського минулого.

В Українській РСР українську мову "гнобили" так, що навіть не забули про це й у Конституції УРСР 1978 року:

"Стаття 73. Державною мовою Української Радянської Соціалістичної Республіки є українська мова.

Українська РСР забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя.

Українська РСР забезпечує вільне користування російською мовою як мовою міжнаціонального спілкування народів Союзу РСР.

В роботі державних, партійних, громадських органів, підприємств, установ і організацій, розташованих у місцях проживання більшості громадян інших національностей, можуть використовуватися поряд з державною мовою і інші національні мови".


То ж навіть Конституція УРСР забезпечувала всебічний розвиток української мови, як і української культури в цілому, а тому брехати про протилежне можуть лише безсовісні істоти.

Бо ж в радянському житті ті конституційні вимоги дотримувалися у повній мірі.
Як авантюристи маніпулюють українською мовою

З перших років радянської влади, поруч з побутовим спілкуванням українською, яке не заборонялося і не штрафувалося, як надумали нинішні мерзотники при владі, існувало Українське радіо, мільйонними тиражами випускалися українські газети та журнали, величезні кошти вкладалися у друк української літератури, з початку 70-х років почало роботу Українське телебачення - і це при тому, що в СРСР до того транслювався лише один телеканал - Центральне телебачення.
Варто додати до цього, що у нас працювали сотні музеїв української культури, активно розвивалася художня самодіяльність, де виспівувалися українські пісні та витанцьовувалися українські танці - у кожному селі, на кожному підприємстві, у кожній установі чи організації. Доказом цьому є численне відео у мережі Інтернет. То ж не брешіть по-злодійські, бандерівські посіпаки, про те, що в радянській часи українська мова зазнавала утисків.

А український театр як розвивався! А - українське кіно! "Погані" комуністи створили в Україні аж три кіностудії - знамениту Кіностудію ім. О.Довженка в Києві, не менш відому Одеську, та в Ялті.

Де вони зараз? Знищено, "прихватизовано", перепродано за роки "незалежності" "патріотами", які оббріхували наше славне радянське минуле, щоб "під" шумок" збагатитися! Знищено великий прошарок української культури, яку виплекали наші батьки та діди, як знищено заводи та фабрики, що стоять розтрощені чи перетворені на маркети, як знищено колгоспні ферми, тракторні стани, школи, дитсадки тощо.

Тому то олігархові пропагандисти й плюндрують здобутки Радянської України, що їм їх перекрити нічим!

Де у "омріяній" "незалежності" такі постаті як Довженко, як Миколайчук, як Гончар, як Сосюра, як Рильський, як Малишко та інші видатні українці, талант яких виплекала радянська влада?
Як авантюристи маніпулюють українською мовою

Зараз, на жаль, з моральних уродів фаріонів-ніцоїв політтехнологи олігархів "ліплять" обличчя сучасної бандерівсько-нацистської України, яку все більше ненавидять у світі.

Ще один факт, що викриває брехню продажних "істориків". За даними управління освіти ОДА, станом на 1990 рік у Житомирській області функціонувало 907 шкіл, з яких лише 26 були російськими - 2,8%. І це при тому, що під час останнього перепису населення росіянами себе визнали 17% мешканців області, а російську мову знали всі поліщуки.

Ось так "гнобили" українську мову на Житомирщині, якщо слухати бандеро-уніатських сіячів ненависті між народами України. А подивіться на газетні фотознімки чи на відеозйомки радянських часів - скрізь на святах чи на концертах художньої самодіяльності ми бачимо українські національні костюми, чуємо українські пісні. Наші бібліотеки та книжкові магазині були завалені творами українських письменників, виданих українськими видавництвами українською мовою.
Як авантюристи маніпулюють українською мовою

Ось так було в Радянській Україні. При цьому тоді комуністична влада всіляко підтримувала розвиток й культур інших національностей. І саме у такій інтернаціональній гармонії українська мова та культура отримували новий поштовх для свого гармонійного розвитку.


Що маємо зараз


Зараз все по-іншому. Україна дожилася до того, що у ній запроваджено нацизм бандерівського гатунку, визнано одну націю пануючою над іншими, введено значні обмеження на використання в побуті рідної мови, видання літератури, перегляд телепередач та прослуховування радіо на мовах інших народів, які проживають в Україні з давніх часів і, до приходу до влади кривавого антинародного режиму Порошенка, жили в мирі й злагоді.

Додумалися навіть до того, щоб ввести посаду уповноваженого з мови - "шпрехен-фюрера" у спідниці, щоб штрафами змусити громадян інших національностей насильно "полюбити" українську мову. Це - ганьба України та українців на довгі часи. Про це нашим нащадкам навіть соромно буде згадувати. Це ж - яке приниження української мови!
Як авантюристи маніпулюють українською мовою

В Україні до цього ніколи не було міжнаціональних конфліктів, якщо до влади не доривалися радикальні націоналісти чи нацисти. Підтвердженням цьому можуть стати факти єврейських погромів при Петлюрі та знищення євреїв та поляків на Волині бандерівцями у роки Великої Вітчизняної війни. От і зараз, коли в нашій державі, через апатію народу, панує нацистсько-бандерівська ідеологія, Україна знову заллята кров'ю і втратила частину території.

Поясненням цьому є лише одне - за роки "незалежності" наші керманичі перетворили Україну на безправну колонію США. І американці використовують нас у якості безмовних рабів та "гарматного м'яса" у великій геополітичній грі, у відстоюванні власних інтересів. Їм так потрібна "гаряча точка" у цьому регіоні планети, що вони дають повну свободу дій своїм мерзотникам при нашій владі, аби лише внутрішня політика допомагала їм у їхніх авантюристичних міжнародних устремліннях. І тут вони не зупиняються ні перед чим. Тому там, де з'являються америкоси, там завжди розбрат, розкол, кров, війна, смерть.

Лише в останні десятиліття так було в Югославії, Іраку, Лівії, Сирії, Грузії та, нажаль, і в Україні.

І ми вже бачимо що, якщо колоніальна політика США до України продовжиться, то наші внутрішні та зовнішні проблеми лише посилюватимуться, а держава й далі вперто просуватиметься до точки самознищення.

Може пора вже порвати колоніальні пута та стати на шлях справжньої НЕЗАЛЕЖНОСТІ? Може пора вже згадати про свою честь та гідність, а не бути безмовними рабами та дармовою робочою силою для закордоння? Може пора вже навести лад у своїй "сторонці"? І не бути "пращурів великих правнуками поганими"?..

То ж, як показує світовий досвід, зовсім не насильницьке запровадження мови "титульної" нації є запорукою побудови міцної та заможної держави. А, перш за все, СПРАВЖНІ ЕКОНОМІЧНІ РЕФОРМИ, які відсутні в Україні всі роки "незалежності", коли могутня радянська промисловість та сільське господарство знищені, а "євростандартів" життя народу не запроваджено й близько.

Більше того, закордонний досвід показує, що саме в країнах, де відбулися успішні та справжні реформи, увага та повага до рідної чи державної мови значно зростає. І там не потрібно ніякого насилля, ніяких "шпрехен-фюрерів", щоб люди її дотримувалися і в побуті, і в державній сфері.

До речі, ті ж "патріоти", які так "дбають" про українську мову, що ладні нав'язувати її насильницьким методом, самі в житті часто використовують іноземну лексику. Саме від них ми чуємо "окей", "вау", "флешмоб", "фейк" чи "дедлайн". Цим вони ще раз показують, що головна їхня мета - це запровадження в Україні мови американських колонізаторів - англійської мови.

І ще одне: також про мову, патріотизм, книговидання та "вічно живе" вчення Бандери.

Чому нацистами так рекламується Степан Бандера, але ми не можемо наочно ознайомитися з його "теоретичним надбанням"? Чому у книгарнях відсутні його твори? Чому інтернет "вятровичами-мерзотниками" підчищено так, що там не знайдеш ідеологічних творів "видатного діяча" "національно-визвольного руху"?
Чомусь комуністи не соромилися видавати 55-томні твори Леніна мільйонними тиражами і вони стояли на полицях у кабінетах чиновників, у бібліотеках, їх вивчали у вузах і кожен радянський громадянин мав до них доступ. Де ж книги "гуцульського генія" і греко-католика-уніата, найманця гітлерівських нацистів Бандери?

Відповідь на це одна. Нинішнім пропагандистам нацистсько-бандерівської ідеології, що "ліплять" жупел з Бандери, соромно показати ті "надбання", де той закликає знищувати ляхів, москалів, жидів та пропонує інші антилюдські речі.


Які ж висновки


1.Українська мова існує в нормальних умовах, вона гармонійно розвивається і ніщо їй не загрожує. Тому використання її у вузькополітичних цілях пройдисвітами при владі - це приниження української мови та української нації.

2. Насильницьке запровадження української мови посилює розбрат серед громадян України та погіршує її міжнародний авторитет.

3. У нинішніх умовах українська мова є складовою нацистсько-бандерівської доктрини щодо роздмухування антиросійської, антипольської, антиугорської та інших істерій-кампаній. Це посилює напруженість у відносинах з Росією, Польщею, Угорщиною, Румунією, Радою Європи, що невигідно Україні з усіх точок зору, і в інтересах лише США.

4. Сумнозвісний закон про мову потрібно відмінити. Цього вимагає значна частина українського суспільства, наші сусіди, Венеціанська комісія Ради Європи.

5. Закон про мову гальмує цивілізований розвиток української держави, запорукою чого є гармонійний розвиток всіх націй, які проживають на її території.


І наостанок. У роки "незалежності" "горе-патріоти" так критикують пакт Молотова-Ріббентропа 1939 року, що забувають про те, що, завдяки йому, "поганий" Сталін повернув Україні її західні землі, які віддав Польщі нинішній "херой" Петлюра.
Як авантюристи маніпулюють українською мовою

Це розуміють українці, які добре знають та розуміють нашу історію. Але, після "кривавої бандерівщини", нав'язаної Україні мерзотником Порохом, багато з них вже змінюють свої погляди.

Краще б, кажуть, Сталін не приєднував до нас батьківщину Бандери-уніата, греко-католика - Гуцулію. Тоді б ми не знали оцього нинішнього лиха з розбратом у суспільстві, розколом у церкві, пануванням "титульної нації", крові на Донбасі, колонізації америкосами, а жили б у мирі й злагоді, як колись.

А ці людиноненависники були б собі й надалі у складі Польщі чи Австро-Угорщини й не морочили б нам голови своїм кривавим "патріотизмом", від якого страждає вся Україна.


Виникає питання: а якщо провалиться й ця мовна "реформа" з насильницьким впровадженням української мови, як і всі "реформи" до цього, то що робитимуть нацики - запровадять концтабори з газовими камерами, як їхні ідейні пращури - німецькі нацисти вісімдесят років тому?

Відомо, чим це закінчилося для них і для людства.

Дивишся на все це й думаєш: Боже додай глузду народу України, щоб швидше позбавитися цього нацистського лиха.

Богдан СТРІХА


P.S. Бандерівські недобитки, з подачі яких міський голова Сухомлин у 2016 році перетворив Житомир на місто "нацистської слави", вже планують встановити пам'ятник Бандері - найбільшому нацисту в історії України. То ж наше славне місто може зганьбитися у цьому плані ще більше. Слава Україні?
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...