» » Чергова провокація від Житомирської райради-зради проти Зеленського


Чергова провокація від Житомирської райради-зради проти Зеленського

9-10-2019, 15:34
Переглядів 547
Чергова провокація від Житомирської райради-зради проти Зеленського
У роки правління кривавого антинародного режиму Порошенка Житомирська районна рада на чолі з Сергієм Крутієм проявила себе збіговиськом «порохоботів» та осередком нацистсько-бандерівської зграї району, хоча мешканці нашого краю, у абсолютній більшості своїй, не підтримують і не підтримували людиноненависницьку ідеологію прислужників Гітлера та всі «реформи» прихвоснів Порошенка, які Україну залляли кров’ю, народ завели за грань виживання, а державу повністю ізолювали на міжнародній арені.

Саме Житомирська районна рада, яку очолює представник «Свободи» С.Крутій, який використовує «районний парламент» та його апарат у вузько партійних цілях, не лише підтримувала усі антинародні «реформи» злочинної зграї Порошенка, реальну вкрай негативну оцінку яким наш народ дав на виборах президента та до ВРУ, але й був пропагандистським рупором нацистсько-бандерівської ідеології.

Саме цим складом райради, який навіть пальцем не поворушив, щоб зберегти Житомирський район від його розтрощення «реформаторами», хоча саме його інтереси вона й має захищати, приймалися суто політичні рішення, що сіяли розбрат у наше суспільство, як то про розвішування нацистсько-бандерівського прапора на державних установах чи звернення до «турецького попа» з приводу отримання так званого Томоса - щоб пропхнути Пороха на черговий строк та заробляти, як і він, на дерибані бюджетних коштів та земель.

От і зараз, коли керівний склад райради побачив, що вже «земля горить» під ногами їхнього ідейного вождя, а згодом дійде черга й до них, на останній сесії запропонувало своїм прихвосням прийняти чергове «доленосне» рішення – «тявкнути» проти прийняття Україною «формули Штайнмаєра», яке може принести в нашу країну мир та спокій.

То ж ми бачимо, що керівництво райради та його багаторічні прислужники з мандатами депутатів мирного життя в Україні не хочуть. Чи не тому, що звикли під прикриттям військової істерії та у статусі «справжніх патріотів», «каламутити народну свідомість» собі на користь?

Одним з вірних прислужників режиму Порошенка, прихильників війни «до переможного кінця» за рахунок життів інших синів і батьків проявив себе ярий «свободівець»-бандерівець, уродженець батьківщини Бандери і, скоріш за все - греко-католик – Тарас Собко, якого саме за це на «хлібне» та впливове місце керівника ЦРЛ і проштовхнуло «свободівсько»-бандерівське керівництво Житомирської райради, яке знає яким чином у подібних випадках «вичавлювати» голоси на сесіях цього органу.

«Варяг» Тарас Собко на новій посаді проявив себе відданим «порохоботом» та джерелом бандерівщини у районі. Підтримував усі антинародні провокації режиму Порошенка, а також, як «справжній патріот», підтримував кандидатуру Порошенка на другий строк президентства, хоча це заборонено законом. Чого лише варта агітаційна акція під час передвиборчої кампанії з «відкриттям» томографа, який … ще не обслуговував пацієнтів.
Чергова провокація від Житомирської райради-зради проти Зеленського

Не забував Т.Собко й про рідну йому по духу партію-банкрутку «Свободу», функціонери якої, спекулюючи на прихильності мізерної частини населення до братовбивчих постулатів Бандери, використовують її як інструмент для отримання депутатських мандатів - з їхніми величезними можливостями в корумпованій українській владі.

Так, під час президентської кампанії на зустріч з чисельним колективом ЦРЛ було запрошено саме кандидата від «Свободи» і бандерівського «відморозка» Кошулинського. Правда на виборах він отримав таку кількість голосів, що навіть смішно назвати. Народ вкотре показав реальний рейтинг нациків, які зараз хочуть знову підім’яти під себе всю Україну. Але у них з цього нічого не вийде. Їм не оминути нар за гратами та тюремної баланди.

Підтримував Т.Собко й усі політичні авантюри районного керівництва від бандерівського прапора до «томосятини».

А от щодо роботи райлікарні під його керівництвом, то серед мешканців району все частіше чується негатив. Рівень надання медичних послуг у цьому медичному закладі опускається все нижче і нижче. Чи не тому, що його керівникові через постійну участь у політичних авантюрах немає коли займатися реальною справою?

Про провокацію маріонеток «Свободи» з райради стосовно Станишівської сільради із залученням лікаря-бандерівця-уніата Т.Собка можна ознайомитися у матеріалі газети «Сільське життя».

А стосовно рішення найгіршої за всю історію Житомирського району райради щодо ставлення до «формули Штайнмаєра», яке не є її прерогативою, а є елементарним націонал-бандерівським пропагандистським трюком, то можна сказати наступне.

За роки правління кривавої хунти Порошенка нинішній склад райради навіки зганьбив своїм ставленням до людиноненависницької ідеології, що сіє розбрат серед громадян України та заливає Донбас кров’ю дітей, жінок та людей похилого віку. І народ дав цьому оцінку на минулих виборах, де злочинні угрупування «національно-свідомих патріотів» та антихристів отримали настільки мізерну кількість голосів, що у нормальній державі, а не у цій – рахітично-олігархічній, заткнулися б навіки. Більше того, у нормальній державі, ці мерзотники вже відповідали б за всі свої злодіяння.

Ми повинні розуміти, що розв’язавши криваву війну проти свого народу, вони дуже не хочуть миру в Україні, бо тоді й настане та сама відповідальність, якої вони дуже хочуть уникнути.

А «формула Штайнмаєра» та Мінські угоди – це і шлях до примирення. Тому то й біситься ця наволоч, ця відрижка режиму Порошенка.

Проте ми розуміємо й те, що це є їхньою політичною та юридичною катастрофою, передсмертними судомами. Оскільки вже на підтримку курсу президента В.Зеленського висловилися їхні колишні господарі: США, Євросоюз і навіть НАТО. Тому без підтримки народних мас, без підтримки з-за кордону їхня остання авантюра приречена на провал. Скільки б вони не демонстрували свій «патріотизм», не хизувалися перед телекамерами своєю «силою», на них чекає безславний кінець на звалищі історії – як і їхнього людиноненависника вождя Бандеру, який був збанкрутілим «теоретиком» та лідером-невдахою.

Увесь цинізм нинішньої української влади проявився у тому, що нещодавно керівника Житомирської райради за всі ганебні антинародні рішення районних депутатів під його орудою ще й нагороджено Почесною грамотою ВРУ. Що тут скажеш - ганьба!

Шкода, що у цю провокацію керівництво Житомирської райради вчергове втягнуло наш «районний парламент». Хочеться сподіватися, що й наші земляки на місцевих виборах не допустять активістів-бандерівців до сільських, районної та обласної рад.

Чергова провокація від Житомирської райради-зради проти Зеленського
Чергова провокація від Житомирської райради-зради проти Зеленського

Редакція газети «Сільське життя» допоможе їм у цьому, назвавши поіменно всіх покидьків з нинішнього скликання райради.

Будьте з нами. Передплачуйте «Сільське життя».

Silske.org

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...