» » С.Микитюка звільнено з посади голови Житомирської РДА


С.Микитюка звільнено з посади голови Житомирської РДА

24-08-2019, 12:30
Переглядів 757
С.Микитюка звільнено з посади голови Житомирської РДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №281/2019-рп

Про звільнення С.Микитюка з посади голови Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області


Звільнити МИКИТЮКА Сергія Михайловича з посади голови Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України.


Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ


23 серпня 2019 року


С.Микитюка звільнено з посади голови Житомирської РДАХто хоче стати головою Житомирської РДА?


В онлайн-проекті команди президента України Володимира Зеленського LIFT відкрився конкурс на посади голів районних державних адміністрацій:

"Шукаємо розумних і цілеспрямованих керівників на посади голів районних державних адміністрацій у Львівській, Луганській, Закарпатській, Івано-Франківській, Житомирській та Донецькій областях", - йдеться у повідомленні.

То ж, хто бажає очолити Житомирський район - звертайтеся до команди Зеленського. Правда, сайт Житомир-онлайн повідомив, що нинішній голова РДА С.Микитюк, який на виборах всіляко агітував за Порошенка, збирає “колективні листи” новому губернатору, щоб його залишити на посаді, та побачимо, чи це допоможе йому втриматися на посаді. В усякому випадку, за порушення виборчого законодавства все одно доведеться відповідати - як тільки зміниться керівництво Генпрокуратури.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...