» » Трагедії чотирилапих наших друзів. ВИДЕО


Трагедії чотирилапих наших друзів. ВИДЕО

13-07-2019, 14:48
Переглядів 1528
Трагедії чотирилапих наших друзів. ВИДЕО
У китайському місті Ніанлі зняли несамовиті кадри. Бродячий пес і його приятель-хаскі, збитий машиною, знаходяться посеред жвавої дороги. Дворняга ніяк не може змиритися з втратою і намагається підняти одного.

17 квітня в китайському місті Ніанлі зняли несамовиті кадри. На жвавій дорозі невідома машина збила хаскі. Біля тіла пса залишився вартувати його приятель-дворняга. Бродячий пес не відходив від товариша ні на крок і намагався підняти його. Видно, що у чотирилапими шок - тварина трясе.

Лише через півгодини загиблого забрала з дороги жінка в чорному. Як повідомило видання Daily Mail, вона подзвонила медикам і назвалася господинею хаскі. Що сталося далі - невідомо. Але віддана собака пішла слідом за загиблими іншому, якого віднесли до узбіччя.

Вірний пес сторожить збиту автомобілем подругу. Сподівається, що вона оговтається...
Вранці 21 грудня на жвавому шосе в турецькій провінції Ван машина збила собаку. За свідченням місцевих ЗМІ, подібні випадки на турецьких дорогах - не рідкість. На щастя, у цієї події виявилася хороша кінцівка.

Подруга збитої собаки лягла поруч з нею і не відходила до тих пір, поки тварина не відвезли до ветеринара. Іноді вона клала лапу на голову подрузі, немов заспокоюючи її.

Завдяки допомозі лікарів збита собака відчуває себе добре. Доля її подруги невідома.

Трагедії чотирилапих наших друзів. ВИДЕО
Трагедії чотирилапих наших друзів. ВИДЕО


dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...