» » Генерал Ватутін починає друге звільнення Києва від нацистів


Генерал Ватутін починає друге звільнення Києва від нацистів

19-03-2019, 13:52
Переглядів 1002
Генерал Ватутін починає друге звільнення Києва від нацистів
18 березня Колегія суддів Апеляційного адміністративного суду відхилила вимогу партії "ВО Свобода" скасувати зупинку всіх дій щодо перейменування у Києві проспекту радянського генерала Миколи Ватутіна, який у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років звільняв Київ, Житомир та інші населені пункти від гітлерівських нацистів, на Романа Шухевича - гітлерівського офіцера, залишивши ухвалу суду першої інстанції без змін.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила лідер громадського об'єднання "Сила добра" Олена Бережна.

Нагадаємо, що 1 червня 2017 року Київська міська рада проголосувала за перейменування проспекту Генерала Ватутіна в проспект Романа Шухевича ( "за" - 69 депутатів з 120).

Окружний адміністративний суд Києва 12 червня 2017 року забороняв Київраді підписувати і публікувати рішення про перейменування проспекту Генерала Ватутіна в проспект Романа Шухевича.

За словами Бережної, партія "ВО Свобода" намагалася домогтися скасування заходів щодо забезпечення позову у справі про перейменування проспекту імені Миколи Ватутіна в проспект Шухевича, однак у вересні 2018 року Адміністративна суд Києва відмовив "Свободі" у скасуванні заборони на перейменування проспекту.

Як відомо, нещодавно й житомирські нацисти програли суд щодо заборони використання російської мови на території Житомирської області.

Вже недовго залишилося часу до того, коли й Житомир звільниться від назв вулиць з нацистськими прислужниками. А всі, хто допустив це, очікує заслужене покарання.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...