» » Комп'ютерний томограф завезено, але не запущено


Комп'ютерний томограф завезено, але не запущено

6-02-2019, 09:02
Переглядів 987
Комп'ютерний томограф завезено, але не запущено
До Житомирської районної лікарні вже доставлений комп'ютерний томограф вартістю майже 15 млн. грн., але кошти на його проплату ще до кінця не сплачені.
Як відомо, керівництво Житомирського району виступило з ініціативою про залучення позабюджетних коштів підприємств, а також звернулось до депутатів, бюджетних установ, сільських рад, підприємців, громадських організацій та громадян.


На це відгукнулись та прийняли рішення перерахувати свій одноденний заробіток: ДП "Житомирський лісгосп", ДП "Житомирський БТЗ", ДП "Житомирський військовий лісгосп", Центр ПМСД Житомирської районної ради, Територіальне стоматологічне об'єднання, КУ ЦРЛ Житомирської районної ради, а також апарат та підрозділи Житомирської РДА, районної ради та Житомироблагроліс; аграрні підприємства, зокрема ТОВ "Вертокиївка-хміль", ПП "Миролюбівка", ТОВ "Агро-Юніверсал", ТОВ "Ліщинське", ТОВ "Профуна", ТОВ "Шанс", СПП "Лад", СТОВ "Млинище"; ТОВ "Овочевий комбінат "Станишівка"; підприємство "Крігер енергія", маслозавод "Рудь", силікатний завод та ТОВ "Кромберг Енд Шуберт", ТОВ "ВІВАД-09", "Первоцвіт-фарм", ПП Мислінська Л. Д. та Ходак О. А.

З районного бюджету було виділено 2 944 212 грн. Участь у співфінансуванні на придбання томографа для лікарні взяли Оліївська сільрада - 555 733 грн., Станишівська - 493 805 грн., Глибочицька - 500 000 грн., Левківська - 150 000 грн., Троянівська - 15 000 грн., Головенківська, Березівська, Василівська, Коднянська, Іванівська, Вертокиївська по 10 000 грн., Вересівська - 8 712 грн., Новогуйвинська селищна рада - 10 000 грн. Депутати районної ради виділили 290 287 грн. Колективи бюджетних установ, підприємства, організації району, ФОП, благодійні фонди та благодійники - 1 111 720,93 грн.
Уже наприкінці минулого року вдалося зібрати половину необхідної суми.

Зараз томограф вже доставлено до райлікарні. Запущено його буде після сплати всієї суми. То ж збір коштів продовжується. dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...