» » 28 листопада розпочинається Різдвяний піст


28 листопада розпочинається Різдвяний піст

28-11-2018, 19:28
Переглядів 575
28 листопада розпочинається Різдвяний піст
Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій благословив паству на проходження Різдвяного посту і дав настанови, як правильно провести цей час:

- У середу, 28 листопада, почнеться Різдвяний піст. Це час, коли ми повинні підготувати себе до зустрічі з Народженим Христом Спасителем.

В кінці поста буде велике свято Різдва по плоті Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. І Церква духовно готує нас до цього великого духовного піднесення через тілесне і духовне утримання, через піст і молитву.

Протягом цього поста намагайтеся не тільки утримуватися від скоромної їжі, але намагайтеся боротися зі своїми злими думками, почуттями, намагайтеся і, змушуйте себе любити один одного, терпіти один одного і прощати один одного, тому що це суть християнського віровчення і це суть, до якої веде кожен піст і зокрема, піст Різдвяний.

Усіх вас сердечно вітаю з Різдвяним постом! Нехай Господь допоможе нам провести його з користю для душі і з радістю зустріти велике свято Різдва по плоті Господа Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...