» » 16 вересня - День працівників лісу


16 вересня - День працівників лісу

16-09-2018, 15:13
Переглядів 562
16 вересня - День працівників  лісу
14 вересня, напередодні професійного свята – Дня працівника лісу, яке щороку відзначається в третю неділю вересня, лісівники зібралися на урочистості для вшанування свого свята. Завітали до лісівників і можновладці – голова райради Сергій Крутій та голова райдержадміністрації Сергій Микитюк.

В урочистій обстановці відмічаючи високоефективну роботу кращих працівників підприємства, їх особистий внесок у розвиток та підвищення ефективності лісогосподарського виробництва, примноження та збереження лісових насаджень, здійснення дбайливого догляду за ним, виготовлення продукції деревопереробки кращим працівникам було вручено Грамоти від голів Житомирської райради та райдержадміністрації, Почесні грамоти Державного агентства лісових ресурсів України, оголошено Подяку Голови Державного агентства лісових ресурсів України, нагороджено Грамотами Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства та Грамотами лісгоспу.

Завдяки невтомній праці лісівників посаджено сотні гектарів нових лісів, а тисячі гектарів – знаходяться під їх пильною охороною. Праця лісівника не припиняється ніколи – вдень і вночі, влітку і взимку, сонячного спекотного дня і в зимову заметіль – всі ми стоїмо на сторожі порядку в лісі та з гордістю несемо почесне звання – лісівник!

Іра Шевчук


16 вересня - День працівників  лісу
16 вересня - День працівників  лісу
16 вересня - День працівників  лісу
16 вересня - День працівників  лісу
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...