» » Як Василівка стала центром Європи?


Як Василівка стала центром Європи?

4-06-2018, 04:31
Переглядів 830
Як Василівка стала  центром  Європи?
Депутати Житомирської обласної ради 22 травня у ході засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв'язку опрацювали 25 питань порядку денного.

Профільна комісія також обговорила питання погодження встановлення геодезичного знаку, що буде відповідати середньому географічному меридіану континентальної Європи, який проходить через Україну. Як зазначають геодезисти, цей меридіан перетинає територію України в Житомирській, Вінницькій та Одеській областях і найбільш доречним було б спорудження подібного знаку на трасі Київ-Чоп в Житомирському районі поблизу села Василівка. Попередні роботи по встановленню геодезичного знаку, які тривають ще з 2011 року, фахівцями-ентузіастами вже зроблено. Для подальшого проведення робіт необхідно погодження з органами місцевого самоврядування та виділення відповідних коштів.

Депутати, заслухавши спеціалістів, погодили дане питання і дали доручення постійній комісії з питань бюджету і комунальної власності передбачити кошти на встановлення цього знаку.

Що ж, для декого це також вихід: якщо Україну Порошенка в Євросоюз та НАТО не беруть, то ми самі визнаємо себе центром Європи. Бо це так потрібно комусь напередодні президентських виборів. Питання лише в тому, чому народ втікає масово з "центру Європи" на її периферію?

І ще одне. На намальованій карті Європи партією Порошенка, що видно на фото, незрозуміло, як Україна стала центром Європи?
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...