» » 1 травня у Житомирі відбувся мітинг проти геноциду народу


1 травня у Житомирі відбувся мітинг проти геноциду народу

1-05-2018, 16:19
Переглядів 671
1 травня у Житомирі відбувся мітинг проти геноциду народу

Вранці 1 травня у Житомирі на майдані Соборному поблизу фонтану почали збиратись житомиряни, щоб взяти участь у мітингу з нагоди 1 Травня - Дня міжнародної солідарності трудящих. Вони були з плакатами: «Припиніть тарифний геноцид!» та «Гідну зарплату й пенсію кожному громадянину!».

Перед мітингом житомирські націоналісти кілька разів намагались пояснити, що піднімати червоні прапори в центрі міста, на їх думку, недоцільно. Однак, жодні вмовляння не подіяли і житомиряни розпочали мітинг.

Після кількох хвилин промов, у яких виступаючі висловлювали своє обурення та недовіру нинішнім посадовцям Кабінету міністрів, парламенту та президенту України, раптово пропав звук: провід звукової апаратури виявися пошкодженим.

Втім, це не завадило мітингарям продовжити своє зібрання.

Під час промов згадували Леніна, Радянський Союз, говорили про занадто високі тарифи, освітню та медичну реформи. Комсомолка Інна Ткаченко, яка представилася секретарем обласного комітету ленінського комуністичного союзу молоді України, у своєму виступі назвала війну на сході України «громадянською», а націоналістів , які скандували: “ Бандера, Шухевич - Герої України!” і намагались перекричати виступи прихильників КПУ на мітингу, травня, – ораторка назвала «фашистськими недобитками».

Правопорядок під час акції забезпечували поліцейські.

За повідомленням житомирських сайтів dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...