» » Черговий скандал у "зразковій" Тетерівській "резервації"


Черговий скандал у "зразковій" Тетерівській "резервації"

26-02-2018, 15:17
Переглядів 1195
Черговий скандал у "зразковій" Тетерівській "резервації"
На чергових зборах Тетерівської об'єднаної громади роботу голови ОТГ Валентини Ільницької визнали незадовільною.

Жителі сіл Буки, Нова Рудня та Тригір’я визнали роботу голови ОТГ Валентини Ільницької незадовільною. На думку людей голова не усвідомлює їхніх проблем та не може чітко розказати про те, куди витрачаються гроші громади. Так було у суботу в Буках на загальних зборах сіл, куди Ільницька приїхала звітувати перед людьми.
Черговий скандал у "зразковій" Тетерівській "резервації"

Головні претензії та обурення людей - гроші витрачаються необдумано. Так, у громаді проживає 61 багатодітна сім’я, натомість голова дає розпорядження купити за 1 мільйон 750 тис грн. будинок у селі Буки для створення будинку сімейного типу, який до того ж потребує капітального ремонту.

У ФАПі немає ліків, жодних, навіть елементарного цитрамону.

Не почули люди відповіді на питання, куди витрачено 450 тис. грн. податків, отриманих з Буківського кар’єру. Не вирішено питання довозу людей із Тригір’я до Буківського ФАПу, бо у самому Тригір’ї отримати медичну консультацію ніде.

До того ж, за словами фінансово грамотних людей, які були на зборах, голова ОТГ зовсім не орієнтується у тому, де кошти надійшли з державного бюджету, а де з місцевих доходів, і намагалася фінансування з Києва подати як власну заслугу.

Але зате голова привезла із собою у Буки пісні і танці, які люди відмовилися дивитися. «Нам концерти не потрібні, ви нам реальну роботу покажіть», - сказали учасники зібрання пані Ільницькій.
Житомир-онлайн

Ось так живуть у обіцяному владою “раю” в ході “реформи” “децентралізації” селяни, які здуру знищили свою Буківські сільраду і зараз жебракують, випрошуючи милостиню в Тетерівці у “цариці Валентини”. Може хоча б це стане наукою для тих, хто ще має і не цінує свої сільради, намагаючись знищити майбутнє своїх сіл на догоду нинішнім авантюристам при владі, які діють за командою своїх господарів з-за кордону.

Редакція ж “Сільського життя” ВКОТРЕ закликає: тримайтеся за свої сільради, як “вош за кожуха”, не знищуйте їх! Бо вже невдовзі будете лікті кусати, та буде пізно. Хто не вірить - поїдьте у Буки, Тригір’я чи Нову Рудню, Михайлівку, Корчак, Катеринівку, Улянівку чи інші села Тетерівської ОТГ. А постійні скандали з "космічними" зарплатами голови ОТГ та армади чиновників, з закриттям Корчацької школи, клубу у Михайлівці, бібліотеки в Улянівці, звільненням директора Денишівської школи є ще одним красномовним підтвердженням цьому.


На верхньому фото з архіву газети "Сільське життя":
ось так знищили "реформатори" колгосп у Буках, а зараз остаточно знищують це село. І ніхто з "національно-свідомих" "патріотів" не бореться з цим. Бо ніхто за це не платить, чи немає команди з американського посольства?
. dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...