» » Житомирський лісгосп проти "реформи" лісу


Житомирський лісгосп проти "реформи" лісу

25-11-2017, 09:39
Переглядів 1157
Житомирський лісгосп проти "реформи" лісу
ДП «Житомирське лісове господарство» звернулося із листом до Житомирської районної ради із проханням не допустити реалізації ухваленої Кабміном «Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року». На думку лісівників, окремі положення цієї стратегії призведуть до погіршення ситуації у лісовому господарстві. Відповідне звернення оприлюднене на сайті районної ради.

«Трудовий колектив державного підприємства «Житомирське лісове господарство» та профспілковий комітет підприємства звертається з проханням обговорити на найближчому засіданні сесії Житомирської районної ради «Стратегію реформування лісового господарства на період до 2022 року», схвалену 16 листопада 2017 року Кабінетом Міністрів України. Просимо розглянути дану Стратегію та не допустити її реалізації, так як вона була схвалена непрозоро і суперечить інтересам ведення лісового господарства», – йдеться у зверненні.

На думку лісівників, окремі положення цієї стратегії призведуть до погіршення ситуації у лісовому господарстві. Зокрема, вважають вони, неприпустимо передавати управління галуззю з місцевого на центральний рівень
.
«Організація єдиної господарської структури, тобто схваленої Урядом Стратегії акціонерної компанії, буде мати незворотні наслідки для України, – можливу приватизацію державних лісів, монополізацію ресурсу та банкрутство деревообробного сектору, погіршення санітарного стану лісів, зубожіння сільського населення внаслідок масового скорочення штату лісогосподарського підприємства, втрата кваліфікованих спеціалістів тощо», – йдеться далі у зверненні.
Дана стратегія, на думку авторів звернення, «була схвалена кулуарно і таємно».

Нагадаємо, що на півночі області лісова охорона сполохала бурштинокопачів і вони втекли, залишивши обладнання. Обласна рада віддасть громадській організації на 25 років понад 5 тис. га лісу у Житомирському районі.
вголос.zt
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...