» » Результати виборів у Глибочицькій ОТГ відомі


Результати виборів у Глибочицькій ОТГ відомі

1-11-2017, 21:02
Переглядів 1962
Результати виборів у Глибочицькій ОТГ відомі
Як відомо, Глибочицька сільрада об’єднаної територіальної громади у нинішньому статусі об’єднала села колишньої Глибочицької сільради Житомирського району та двох сільрад Коростишівського району - Кмитівської та Студеницької. На їхніх теренах проживає 5145 виборців, а взяло участь у голосуванні - 2678. Тобто явка виборців склала - 52%. Особливих порушень виявлено не було. В усякому разі ніхто з кандидатів скарг до суду не подавав.

Очільником нової ОТГ забажали стати чотири претенденти, які в результаті голосування отримали такі результати: В.Андронов - 18 голосів, М.Заблоцький - 28, М.Міскевич - 159, С.Сокальський - 2438.

Як бачимо, Глибочицьким сільським головою у новому статусі громади обрано Сергія Сокальського (на фото). Редакція вітає його з впевненою перемогою і бажає здійснення всіх задумів!
Результати виборів у Глибочицькій ОТГ відомі


До складу ради Глибочицької ОТГ, яка складатиметься з 26 депутатів, забажали ввійти 104 претенденти. Минулої неділі обрати вдалося лише 25, оскільки по виборчому округу № 10 два претенденти набрали однакову кількість голосів. Тому 19 листопада тут відбудеться повторне голосування.

Вже обраними депутатами виборча комісія визнала таких кандидатів: В.Білоцький, М.Власенко, А.Дем’янчук, Т.Дорошенко, С.Защипась, І.Козлова, О.Кононюк, В.Марчук, Л.Нечипорук, В.Павлюк, С.Пилипчук, П.Позняков, І.Пупеза, В.Радкевич, Л.Рисіч, С.Сімчук, А.Терещук, В.Федорець, В.Храмцова, М.Шапоренко, А.Шевчук, І.Шинальська, В.Шпаківський, Н.Хомчук, М. Яремчук.

Варто зазначити, що заступник директора Глибочицької школи Л.Нечипорук вже є депутатом Житомимрської райради, а тому, як вона пояснила редакції газети “Сільське життя”, цей мандат вона складатиме і залишиться депутатом Глибочицької сільради. Замість неї мандат депутата отримає наступний у рейтинговому списку районної організації партії “Солідарність”.

До речі, серед обраних депутатів до Глибочицького “парламенту” немає жодного представника провладної партії. Найбільше з них самовисуванців - 18, троє зареєстровані від “Батьківщини”, двоє від Аграрної партії, один - від “Самопомочі”.

Стосовно приналежності депутатського корпусу до населених пунктів, то рівно половина (тринадцять - разом з тим, кого оберуть 19 листопада) представлятимуть Глибочицю + сільський голова (за рівності голосів він має два голоси), троє - Студеницю, по двоє - Березину, Кошарища, Кмитів, Гадзинку, ще один представник з Н.Вигоди.

Серед тих, хто отримає мандат депутата сільради й завідувачка Березинським ФАПом Валентина Павлюк - мама нинішнього депутата облради Руслана Павлюка. Варто зазначити, що й нинішній секретар Глибочицької сільради Оксана Кононюк також отримала вотум довіри від березинців.
Результати виборів у Глибочицькій ОТГ відомі
Результати виборів у Глибочицькій ОТГ відомі
Результати виборів у Глибочицькій ОТГ відомі
Результати виборів у Глибочицькій ОТГ відомі
Результати виборів у Глибочицькій ОТГ відомі
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...