» » Житомирський район готується до перших місцевих виборів 29 жовтня


Житомирський район готується до перших місцевих виборів 29 жовтня

25-10-2017, 11:59
Переглядів 834
Житомирський район готується до перших місцевих виборів 29 жовтня
29 жовтня у Житомирському районі відбудуться перші місцеві вибори депутатів та сільських голів двох нових об’єднаних територіальних громад – Оліївської та Глибочицької.

Оліївська ОТГ об’єднала села Оліївської, Кам’янської та Троковицької сільських рад. Глибочицька – Глибочицької, Кмитівської та Студеницької.

23 жовтня в рамках підготовки до дня голосування у великій залі засідань районної ради представниками ЦВК було проведено семінар-навчання для членів дільничних виборчих комісій з метою ефективної підготовки та проведення виборів. У ході заходу було підвищено професійний рівень представників комісій. Захід пройшов у рамках міжнародної технічної допомоги, що реалізується ЦВК і Міжнародною фундацією виборчих систем із залученням відповідних фахівців-тренерів.

24 жовтня керівник апарату РДА Алла Ковальчук спільно з представниками районної ТВК здійснила виїзд-інспекцію по дільничних комісіях Оліївської ОТГ, у рамках якого вивчався стан матеріально-технічного забезпечення та готовності до роботи у день волевиявлення.

26 жовтня аналогічна інспекція буде проведена по дільницях Глибочицької ОТГ.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...