» » «Освітянська війна» в Тетерівській ОТГ перейшла до нової фази


«Освітянська війна» в Тетерівській ОТГ перейшла до нової фази

28-08-2017, 13:45
Переглядів 2143
«Освітянська війна»  в Тетерівській ОТГ  перейшла до нової фази
У Корчацькій школі 21 серпня вранці без попередження вилучили особові справи всіх учнів. Як стало відомо сайту "Житомир-онлайн", документи забрали з кабінету директора школи Лариси Галецької.

У навчальний заклад приїхали голова Тетерівської сільської ради Валентина Ільницька, начальник відділу освіти Тетерівської ОТГ Віктор Весельський, методист Ольга Ярошовець та інспектор Лариса Стоцька.

Жодного акту щодо вилучення особових справ дітей, за які несе відповідальність директор, ніхто не складав. Так само не показали й розпорядження, де вказана підстава вилучення паперів. Лариса Галецька збиралася викликати поліцію. Нагадаємо, що Житомирський районний суд зупинив дію рішення Тетерівської сільської ради про ліквідацію Корчацької ЗОШ І-ІІ ступенів.

До речі, подібні події розгортаються ще й у Денишівській школі. 21 серпня вранці у кабінеті директора з'явився Микола Шанюк, який представився новим керівником навчального закладу. При цьому, Лариса Вербило, якій депутати Тетерівської сільради не продовжили контракт, ще не звільнена. До того ж, вчителі не бачили розпорядження про призначення іншого директора. Сама ж Лариса Вербило нині перебуває в лікарні. Дивним чином у її службовому кабінеті з важливими документами порядкує невідомий чоловік. Вчителі Денишівської школи також мали викликати поліцію.

"Житомир-онлайн"
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...