» » 22 червня у Житомирському районі вшанували пам’ять жертв війни


22 червня у Житомирському районі вшанували пам’ять жертв війни

23-06-2017, 15:34
Переглядів 1647
22 червня  у Житомирському районі вшанували  пам’ять жертв війни
22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, керівники Житомирської райдержадміністрації та районної ради здійснили покладання квітів до братської могили підпільників, партизанів та жертв фашизму поблизу с. Довжик і пам’ятного знаку «Жертвам фашизму» на Богунії.

Трагедія Другої світової війни опалила українців ще у вересні 1939-го, але з 22 червня 1941 року Україні та Житомирщині зокрема, судилося надовго стати великим полем бою, землею, що фактично спливала людською кров’ю. Сьогодні Житомирщина та вся Україна знову втрачає своїх синів та дочок, які пішли у безсмертя, з честю захищаючи незалежність, суверенітет і цивілізаційний вибір української держави.

Тож цього ж дня заступник голови райдержадміністрації Микола Козарчук, начальник управління праці та соціального захисту населення Людмила Вакулюк та директор Територіального центру соціального обслуговування громадян Житомирського району Олександр Мельник поклали квіти на могили та відвідали сім’ї загиблих учасників Антитерористичної операції на Донбасі.

Такі заходи є лише маленькою частинкою з того, що ми можемо зробити. Це наш святий обов’язок – пам’ятати про героїв, наших земляків, які поклали голови, захищаючи територіальну цілісність та незалежність нашого спільного дому.

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...