» » Опитування: Порошенко веде Україну не туди


Опитування: Порошенко веде Україну не туди

4-06-2017, 17:53
Переглядів 1304
Опитування: Порошенко веде Україну не туди

За даними дослідження, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг", у разі проведення парламентських виборів найближчим часом 13,9% з тих, хто має намір взяти участь у голосуванні та визначився з вибором партії, готові віддати свої голоси за Батьківщину. За Опозиційний блок готові проголосувати 10,4%, БПП Солідарність - 10,2%, Радикальну партію - 9,5%, партію "За життя" - 9,2%. Громадянську позицію готові обрати 7,7% опитаних, Самопоміч - 7,1%, Свободу - 6,6%, Народний Контроль та партію УКРОП - по 2%. Рейтинг інших політичних сил менше 2%.

Якби вибори Президента України відбулися б наступної неділі, то за Юлію Тимошенко готові проголосувати 15% з тих, хто має намір взяти участь у виборах та визначився з вподобаннями. За П.Порошенка проголосували б 12%, Ю.Бойка - 10,2%, А.Гриценка та В.Рабіновича по 10,1%, О.Ляшка - 9,6%, А.Садового - 7,6%, О.Тягнибока - 4,8%. Рейтинг інших кандидатів менше 2%.

76% опитаних вважає, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку, 13% - у правильному, кожен десятий не визначився із відповіддю. Більш позитивно оцінюють ситуацію в країні на Заході країни та молодь.

Більше половини опитаних (53%) вважають військовий конфлікт на Сході України найважливішою проблемою. Більше 45% турбують низький рівень зарплати або пенсії та підвищення тарифів на комунальні послуги. Більше третини вважають важливою проблемою підвищення цін на основні товари, інфляцію. Для чверті опитаних важливими також є хабарництво і корупція у владі, відсутність роботи і безробіття.

За останні два роки підвищилася важливість таких проблем, як низький рівень зарплати/пенсії, підвищення цін на основні товари, а також хабарництво і корупція у центральній владі.

Половина опитаних підтримує ідею розпуску парламенту і призначення нових виборів Верховної Ради, 37% - не підтримують, 13% - не визначилися.
54% заявили, що не готові особисто відстоювати свої права та інтереси шляхом участі в акціях протесту, 36% - готові, кожен десятий - не визначився. Найбільш активно готові відстоювати свої права на Заході та в Центрі, молодь та люди середнього віку.

Аудиторія: населення України від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення: 12-20 травня 2017 р.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...