» » Передплата на газету "Сільське життя": приємні сюрпризи для читачів


Передплата на газету "Сільське життя": приємні сюрпризи для читачів

26-05-2017, 13:31
Переглядів 2268
Передплата на газету "Сільське життя": приємні сюрпризи для читачів

Шановні читачі!

Продовжується передплата на друге півріччя 2017 року на газету - «Сільське життя», яка є справжнім захисником інтересів місцевих громад Житомирського району, активним учасником боротьби проти знищення українського села та за соціальний захист наших земляків.Чому варто передплачувати «Сільське життя»

Завдяки принциповій позиції житомирської «районки» лише в останні роки громадам вдалося зберегти у своїй власності дитсадки та заклади культури, запобігти знищення більшості сільських рад, а багатьох людей убезпечити від безправного життя в «резерваціях».

А наші читачі завжди мають доступ до актульних, гострих, критичних матеріалів з соціально-економічного життя району, до пізнавальної, корисної, вчасної інформації, що допомагає орієнтуватися у негараздах нашого буремного життя.

Нагадуємо, що попри значне зростання вартості друкарських послуг, поштової доставки, редакційних витрат, передплатна ціна на нашу газету не змінилася.


Акція! Акція! Акція!!!

Всі знають, що передплатна ціна на газету «Сільське життя» становить:
6 місяців - 82 грн. 02 коп.
3 місяці - 41 грн. 01 коп.
Наш індекс - 61333.


АЛЕ! Редакція газети «Сільське життя» знову надає можливість своїм читачам ще більше заощадити свої кошти і оголошує акцію пільгової передплати: всім, хто передплатить «Сільське життя» з 1 червня до 15 червня встановлюється вартість передплати всього у 70 грн. на шість місяців і 35 грн. - на три місяці.
Передплачуй «Сільське життя» і заощаджуй гроші!


Передплачуй «Сільське життя»
і бери участь у розіграші призів!


Редакція газети «Сільське життя» подбала й про заохочення своїх передплатників. Відтепер всі вони, після оформлення передплати на друге півріччя 2017 року, автоматично стають учасниками призів, що запровадили:

- депутат Житомирської районної ради Василь Козел (електропраска, два фени, три блендери, три електрочайники);

- головний редактор газети «Сільське життя» Валерій Івановський (електропраска, фен, блендер, два електрочайники, два навушника з мікрофоном для комп'ютера);

- редакція газети «Сільське життя» (5 безкоштовних передплат газети на увесь 2018 рік).

Розіграш призів відбудеться відразу після підведення підсумків передплати.

Редакція газети «Сільське життя» запрошує й інших депутатів, бізнесменів, підприємців долучитися до цієї акції і встановити свої призи для передплатників «районки», яка вірою й правдою служить Житомирському району та її жителям вже 77 років!

Довідково: на останній сесії Житомирської райради прийнято рішення про припинення КП «Редакція газети «Приміське життя». Амінь.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...