» » Громада Корчака повстає проти закриття школи


Громада Корчака повстає проти закриття школи

11-04-2017, 08:43
Переглядів 1726
Громада Корчака повстає проти закриття школи
10 квітня в Житомирі в офісі обласного осередку партії «Успішна країна» відбулася прес-конференція представників громадськості з актуального питання з життя Тетерівської ОТГ - подальшого існування Корчацької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Розпочала зустріч з журналістами голова облорганізації партії «Успішна країна» Олена Орлова. Вона сказала, що метою даного заходу є привернення уваги громадськості до ситуації, що складається навколо школи у селі Корчак, де також навчаються й діти з прилеглих сіл Катеринівка та Перлявка - всього 40 школярів.

Олена Василівна звернула увагу представників ЗМІ на кілька фактів, які обурюють селян, які тепер вже не мають власної сільради і відносяться до Тетерівської «резервації». Вона сказала, що конфлікт у Корчаку навколо школи - це результат псевдореформи, яку влада чомусь називає «децентралізацією». По суті це афера, яка знищує українське село. Корчаківці говорять, у 2015 році ніхто пояснював, що їм очікувати після приєднання до Тетерівки, і якби знали, що питання закриття їхньої школи та дитсадка при ній постане після першого року існування «резервації», то не погодилися б на знищення власної сільради.

О.Орлову та корчаківців вразила зустріч з керівництвом Тетерівської ОТГ, яке не хоче прислухатися до думки людей і веде справу чи то закриття школи, чи то під цим приводом - до перепрофілювання її у католицьку школу. При цьому роздутий апарат Тетерівської сільради складається з 70 чоловік, вони щомісячно отримують премії у 100%, а коштів на школу у сумі 967 тис. гривень знайти не можуть.

Як відомо, 12 квітня на сесію Тетерівської сільради виноситься питання про закриття Корчацької школи та дитсадка. І громада має намір зняти його з порядку денного. Інакше жителі сіл Корчак, Перлявка та Катеринівка почнуть боротьбу за вихід зі "зразково-показової" Тетерівської "резервації".

А на прес-конференції також проти закриття Корчацької школи виступили директор цього закладу Л.Галицька та В.Магалецька - представниця батьківського комітету.

Приємно вже те, що корчацька громада зуміла зорганізуватися у відстоюванні своїх інтересів. І це вже перший крок до наміченої мети. Як казав Кобзар: борітеся -поборете!
Громада Корчака повстає проти закриття школи

Іван МАРЧУК
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...