» » У Кодні вшанували пам’ять Великого Кобзаря


У Кодні вшанували пам’ять Великого Кобзаря

9-03-2017, 19:21
Переглядів 1230
У Кодні вшанували пам’ять Великого Кобзаря


9 березня у с. Кодня пройшли урочистості з нагоди 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка. Районний захід проведено біля пам’ятника поетові в центрі історичного села.


Участь в урочистому зібранні взяли керівник апарату райдержадміністрації Алла Ковальчук, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Тамара Подорожна, Коднянський сільський голова Наталія Бовсунівська, працівники освіти та культури району, громадськість, учні місцевої школи.

Учасники зібрання поклали корзини квітів до підніжжя пам’ятника Великому Кобзарю, а учасники художньої самодіяльності декламували вірші поета та виступили зі святковими номерами на згадку про Тараса Григоровича.

Мабуть, немає у світі українця, який би не чув про славетного українського поета. До Кобзаревого слова, до його краси і пророцтва ще з дитячих років нас долучають батьки, вихователі, вчителі. Тарас Шевченко був всебічно обдарованою людиною. Геніальний поет і видатний живописець, цікавий прозаїк. Шануємо ми його і як філософа та великого гуманіста.

Шевченко писав для людей і про людей. Його творчість тісно переплелася з багатствами живої народної мови, а слово і нині є духовно близьким для всіх, хто спілкується українською. І народ прийняв його слово, як своє. Саме тому Шевченка називають народним поетом. Наш Кобзар завжди живий, а його вірші надихають нас на звершення та подвиги в ім’я України.

Потрібно зазначити, що лише на основі єднання, до якого нас закликав Тарас Шевченко, ми можемо перебороти нинішні труднощі. Кожна епоха перечитує геніальні твори великого Кобзаря, відшукує у них, те що співзвучне сьогоднішньому дню.

Минають роки і століття, відходять у небуття людські покоління. Та генії не вмирають, бо доки житиме український народ, доти житиме у наших душах і муза Шевченка.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...