» » Затягуйте паски ще: перевізники знову підняли ціну


Затягуйте паски ще: перевізники знову підняли ціну

17-01-2017, 07:15
Переглядів 1403
Затягуйте  паски ще: перевізники знову підняли ціну
З перших днів нового року у соціальних мережах житомиряни почали скаржитися на різке збільшення вартості проїзду у приміському та міжміському транспорті. Мовляв, в залежності від маршруту – підвищення становило 20-35%.

За інформацією читачів “Вголос.zt”, зокрема, вартість проїзду у селище Озерне наприкінці минулого року коштувала 7 грн, а після 1-го січня стала 9 грн. Ціна на білет у автобусі Ємільчинського напрямку з літа зросла аж на 30 грн. До Олевська попередня ціна квитка становила близько 78 грн. Сьогодні його вартість – 92 грн. Стала значно вищою вартість квитків й на інші маршрути.

За словами підприємця Аркадія Савіцького, який обслуговує кілька приміських маршрутів, перевізники залежні від цін на паливо-мастильні матеріали, автодеталі.

«Це питання не до нас, а до тих, хто «зверху». Підняли вартість палива, зарплати. Зросла ціна на гуму, масла. Тож і ціна на проїзд підросла. Всі вже давно підняли ціни на проїзд – я підняв пізніше за усіх», – сказав підприємець.

За словами житомирського перевізника Володимира Іваницького, у Житомирі міська рада контролює ціни на приватні маршрути, які діють у межах міста. Поки житомирські перевізники вартість проїзду не піднімають. Ціни ж на приміські маршрути зараз встановлюють самі перевізники. Тому й підняли ціни, щоб просто виживати.

«Досить тривалий час водії купують запчастини для транспорту «на розборках». Деякі перевізники, які придбали автомобілі у кредит, змушені виплачувати борг зі своїх власних заощаджень, а не із зароблених за перевезення, бо їх не вистачає. Водіям немає чим платити зарплати і податки», – прокоментував підприємець.

Нагадаємо, “Соціальні” маршрутки у Житомир повертати не будуть. В ОДА пообіцяли взнати, чому в приміській маршрутці № 121 зросла вартість проїзду.

Вголос.zt
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...