» » Некомпетентність, чи продовження свідомої здачі інтересів Луківської громади?


Некомпетентність, чи продовження свідомої здачі інтересів Луківської громади?

13-12-2016, 14:55
Переглядів 2413
Некомпетентність, чи продовження свідомої здачі інтересів Луківської громади?
Якими аргументами користувалася Луківський сільський голова Олена Безшкура, погодившись на входження до "Станишівської резервації" Луківської територіальної громади та, як наслідок, ліквідацію з 2017 року Луківської сільської ради, виконкому, відмову від хай і не значного, проте свого бюджету, сподіваюся, колись таки почуємо.

Але чому, маючи на рахунку доживаючої останні дні Луківської сільської ради майже 350 тис. грн., заявляючи про вболівання за якнайшвидше відкриття нового приміщення місцевого садочка як питання номер один, Олена Безшкура не купує електрогенератор вартістю десь 200 тис. грн. та не поспішає відкрити двері нового приміщення ДНЗ "Малятко" для дошкільнят (яких на території громади проживає біля 150), хотілося би знати уже зараз. Мовчу про те, що через проблеми із документацією, у жовтні поточного року народний депутат України Віктор Развадовський так і не зміг спрямувати з Державного бюджету на Луківський дитячий садочок майже 345 тис. грн.

Натомість, вона з депутатом райради Андрієм Якімцем організовує скандальні ігрища у районі пропозицією про виділення з районного бюджету тих самих десь 200 тис. грн., яка не тільки не була вчасно подано - за 20 днів до проведення пленарного засідання Житомирської районної ради, а й суперечить рішенню райради від 4 листопада 2016 року №203 "Про участь депутатів районної ради у розподілі коштів районного бюджету".

Тим самим бізнесменом Андрієм Якімцем, який під час обрання голови Житомирської районної ради наперекір рішенню колег із фракції ВО "Батьківщина", нібито, голосував за представника партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Тетяну Парфентієву: чи то не витримавши тиску влади, чи в обмін за певні преференції. А скоріш за все - через першу та другу причини.
Некомпетентність, чи продовження свідомої здачі інтересів Луківської громади?

Як би там не було, скидається на те, що і сьогоднішню поведінку як Луківського сільського голови, так і депутата райради Андрія Якімця - їх нелогічні ініціативи та участь у виборах Станишівського сільського голови, - нічим іншим пояснити не можна, як переслідуванням власних вигод взамін на відтягування голосів виборців від Сергія Уницького на користь підтримуваного "порошенківцями-шоколадниками" Матвійчука.

Не виключено, що по ходу у такий спосіб вони вирішили підзаробити і на інших реальних кандидатах на посаду Станишівського сільського голови, які є представниками Станишівки та Зарічан. І аж ніяк не захисниками інтересів Луки, Вершини, Млинища та інших менших населених пунктів "Станишівської резервації".

Олег ПІНЬКІВСЬКИЙ

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...