» » На голову Станишівської "резервації" зареєстровано 10 претендентів


На голову Станишівської "резервації" зареєстровано 10 претендентів

27-11-2016, 07:31
Переглядів 2419
На голову  Станишівської "резервації" зареєстровано 10 претендентів
23 листопада завершився строк подання документів до Станишівської виборчої комісії для рестрації кандидатів на посаду голови незаконно та шахрайськи створеної об’єднаної територіальної громади (в народі – «резервації»), а також кандидатів у депутати ради Станишівської ОТГ.

За інформацією редакції газети «Сільське життя» виборча комісія зареєструвала 10 кандидатів на посаду очільника «резервації». Основними претендентами на виборах можуть стати:

1. С.Уницький (с.Лука, депутат райради, член фракції «Свобода», якого підтримує голова Житомирської райради С.Крутій та фракція чорнобильців);

2. В.Сорока (с.Зарічани, депутат сільради, який розпочав потужну інформаційну кампанію);

3. А.Якімець (с.Лука, фермер, член фракції «Батьківщина», якого підтримує заступник голови райради О.Білецький);

4. В.Ткачук (с.Зарічани, сільський голова, якого підтримує значна частина виборців с.Зарічани);

5. М.Приставський (с.Слобода-Селець, депутат райради, член фракції «Батьківщина»);

6. О.Безшкура (с.Лука, сільський голова - зареєстрована, скоріш за все, щоб відібрати частину голосів у С.Уницького);

7. Ю.Матвійчук (с.Станишівка, сільський голова, ініцітор створення Станишівської «резервації», якого підтримує місцевий Блок Петра Порошенка).

Ще зареєстровані Б.Матвійчук (скоріш за все, це передвиборча технологія - щоб відібрати голоси у однофамільця Ю.Матвійчука), а також Л.Гарбовська зі Станишівки та Докійчук.


На 26 мандатів депутатів ради Станишівської ОТГ виборчою комісією зареєсторвано аж 186 кандидатів. То ж боротьба за владу у цій «резервації» розпочалася серйозна і лише вибори 18 грудня покажуть, хто у ній переміг.

А хто хоче вже зараз висловити своє ставлення до кандидатів на посаду голови Станишівської «резервації», той може проголосувати в опитуванні на сайті silske.org
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...