» » Василь Стах: Чекати чогось доброго від цинічно нахабних брехунів-нуворишів не слід


Василь Стах: Чекати чогось доброго від цинічно нахабних брехунів-нуворишів не слід

9-11-2016, 10:01
Переглядів 1341
Василь Стах: Чекати чогось доброго від цинічно нахабних брехунів-нуворишів не слід
Так керівник фракції Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії "За добробут та соціальний захист народу" у Житомирській районній раді Василь Стах відредагував на своїй сторінці у Facebook на фактично похвалу на свою адресу працівників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України щодо "децентралізації".

""Надходження власних доходів місцевих бюджетів Житомирської області за січень-вересень 20016 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросли в 1,5 рази". Нічого дивного, якщо зважити на те, що навіть за офіційними показниками інфляція в минулому році склала майже 50 відсотків (неофіційна - за 60%), а темпи падіння вітчизняної економіки потроху сповільнюються.

"...доходи загального фонду місцевих бюджетів 9 об'єднаних територіальних громад (ОТГ, - авт.) області зросли більше ніж у 3 рази". І тут "мінуси" намагаються видати за "плюси". Адже насправді держава не поділилася з ОТГ жодним фіскальним платежем! Дійсно, ввела новий податок - на нерухомість, ліквідувала низку бюджетів звичайних територіальних громад, спрямувавши їх кошти в ОТГ, перенаправила з районних бюджетів в ОТГ ПДФО, не в районну казну, а казну ОТГ поступають тепер освітня, медична та на перепідготовку кадрів державні субвенції. Іншими словами, перестановку доданків місцевих бюджетів у сумі із величезною інфляцією (подальшим падінням купівельної спроможності гривні), усунення народу від управління своїми населеними пунктами (ліквідацію більшості сільських та селищних рад, депутати яких не отримують за свою діяльність зарплат) фактичні картаві володарі України намагаються видати за успіх "децентралізації" (де-факто - територіально-адміністративної реформи).

З такими методами управління країною, чекати чогось доброго від цих цинічно нахабних брехунів-нуворишів не слід. А отже, не дай Боже, обирати їх представників - явних та прихованих - до органів місцевого самоврядування під назвою об'єднані територіальні громади!"
Василь Стах: Чекати чогось доброго від цинічно нахабних брехунів-нуворишів не слід
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...