» » Сервісний центр попереджає: стережіться шахраїв


Сервісний центр попереджає: стережіться шахраїв

7-11-2016, 14:54
Переглядів 927
Сервісний центр попереджає: стережіться шахраїв


Дуже часто громадяни, купуючи авто, вирішують не переоформлювати автомобіль на себе. Забирають технічний паспорт, отримують довіреність та спокійно собі користуються автомобілем. Та, на жаль, дуже часто з’ясовується, що автомобіль має кілька «скелетів у шафі».

Протягом поточного року в територіальних сервісних центрах РСЦ МВС в Житомирській області виявлено 33 факти зміни та підробки номерів агрегатів транспортних засобів, - говорить заступник директора Регіонального сервісного центру МВС в Житомирській області Володимир Перін. - Лише за жовтень місяць зафіксовано 6 проблемних авто працівниками сервісних центрів Житомира та Новоград-Волинського.

Так, під час огляду автомобілів «Mercedes-Benz» та «DAEWOO», експерти та працівники ТСЦ №1841 м. Житомира встановили, що номери кузовів даних автівок нанесені не в заводських умовах, а "кустарним" способом. Слідчо-оперативна група Житомирського відділу поліції, яка прибула за викликом, задокументувала даний факт.

У необхідності проведення експертного дослідження переконався звягельчанин, який звернувся до територіального сервісного центру № 1844 м. Новоград-Волинського з метою зняття транспортного засобу з обліку. Під час огляду транспортного засобу марки KIA працівниками центру спільно з експертами науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС було виявлено, що номер кузова автомобіля вварено кустарним методом.
Про дану подію було повідомлено до Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП та передано документи із вищезазначеним транспортним засобом співробітникам поліції.

Працівники територіальних сервісних центрів при проведенні реєстраційних операцій нерідко виявляють факти підроблених документів та перебитих номерів кузова автомобілів. Тож, вчергове, звертаємосяся до всіх, хто вирішив придбати автомобіль – бути пильними і обачними. Перед тим, як віддати свої кошти за автівку, слід проконсультуватися з фахівцями та показати транспорт експертам сервісних центрів.

Прес-служба Регіонального сервісного центру МВС в Житомирській області

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...