» » Хто очолить Станишівську "резервацію"?


Хто очолить Станишівську "резервацію"?

5-11-2016, 07:17
Переглядів 1650
Хто очолить Станишівську "резервацію"?
Як відомо, обласна влада за активної участі, перш за все, Станишівського сільського голови Ю.Матвійчука, виконуючи завдання закордонних господарів щодо знищення українського села, знищила Зарічанську, Станишівську, Пісківську, Луківську, Ліщинську та Туровецьку сільради, загнавши їх "добровільно" до Станишівської "резервації".

Згідно цього плану авантюристів при владі ще мали бути знищені Левківська сільрада та Новогуйвинська селищна рада, але там депутати не погодилися входити до новостворюваної "резервації". У результаті цієї незаконної діяльності у вир ганебного експерименту з сумним кінцем втягнуто 11,8 тисяч селян з 16 населених пунктів. Поставлено під питання існування 41-го закладу освіти, культури та медицини, що утримуються за рахунок бюджету органів місцевого самоврядування, а також зайнятість їхніх працівників.


Активними учасниками цього фарсу є представники сільрад: Зарічанської (О. Горова, Д. Білий), Станишівської (М. Матвійчук, Л. Соломко), Луківської (О. Безшкура, В. Литвинчук, С.Пастушенко), Ліщинської (Г. Бочковська, О.Шиманська), Пісківської (А. Костюк, В. Сокорчук), Туровецької (В. Назарчук, Г. Любченко).

Вони ввійдуть в історію своїх сільрад та Житомирського району як активісти "чорної справи" поховання майбутнього громад, де вони проживають. Дивує те, з якою енергійністю діяла ця зграя авантюристів, щоб знищити аж 16 сіл на догоду заокеанським господарям. Причому ніякі аргументи здорового глузду на них не діяли. Вони, наче зомбовані, сліпо виконували накази свого нового господаря.

Все це породило розмови про отримання очільниками сільських громад грошової винагороди у сумі 10 тисяч доларів (дехто говорить про євро). Також громадськості стало відомо, що сільські голови зрадили свої сільради за посади для себе та членів своїх сімей у правлінні новостворюваної "резервації". Щодо першого припущення, то навряд чи колись ми про це дізнаємося, враховуючи як "ефективно" працюють "кастровані" грузинськими штрейкбрехерами наші правоохоронні органи. А от про обіцяні посади ми дізнаємося вже згодом.

А враховуючи те, що нинішні сільські голови відверто заявляють про підтримку на посаду керівника "резервації" Станишівського сільського голову Ю.Матвійчука, який і є основним організатором та виконавцем ганебної справи знищення сіл шести сільрад, то можна цілком реально припустити, що ця провокація проти поліських сіл та їхніх мешканців є добре підготовленою та керованою мерзотниками при владі без крихти совісті у душі.

Варто зазначити й той факт, що жоден з сільських голів (Матвійчук, Ткачук, Костюк, Безшкура, Бочковська, Любченко) на виборах до місцевих рад минулого року не заявляли у своїх програмах про наміри знищення своїх сільрад та громад. Це є ще одним проявом блюзнірства цих осіб, яким громади довірили власне майбутнє.

Ці ж посадовці в останні місяці займалися фальсифікацією документів для створення "резервації", а також дурили людей, ставлячи їх перед вибором: йдіть до Станишівки або підете до Новогуйвинського. При цьому вони свідомо замовчували те, що сільські ради можуть залишитися у нинішньому статусі і ні до кого не приєднуватися.

Для цього вони організовували й так звані "громадські слухання", де збирали обмежену кількість людей, які є залежними від сільського голови - депутатів сільрад та працівників бюджетних установ. Як, наприклад, це було у Луці, де два десятки чоловік імітували "громадські слухання", на яких вирішувалася доля села та сотень його мешканців. Все це є фактами грубої маніпуляції громадською свідомістю, до якої вдалися місцеві шахраї на їхні обласні покровителі.

Ось у цьому "лайні" нинішні "реформатори" намагаються побудувати "європейське життя" для тисяч людей. І на 18 грудня вже призначено вибори депутатів ради ОТГ та її голови.

Хто ж претендує на посаду голови "добровільно" об'єднаної територіальної громади.

Звичайно ж це - Станишівський сільський голова Ю.Матвійчук, який і "заварив кашу", яку ще буде довго "розхльобувати" місцевий люд. Вже можна сказати, що він отримав підтримку збанкрутілого Блоку Порошенка, а також обласної влади, яка у погоні за "цифрою колективізації" й створює "мертвонароджені" сільські "резервації". Саме цим можна пояснити нахабність його дій, які іноді можуть переходити межу закону та здорового глузду.
Проте у нього є не лише достойні суперники, а й "ахілесова п'ята". Якщо у Станишівці висуне свою кандидатуру колишній голова сільради, депутат райради та начальник райуправління соцзахисту О.Цьмох, то він складе серйозну конкуренцію Матвійчуку.

До речі, ситуація навколо Станишівської "резервації" дуже нагадує минулорічну, що була у Тетерівській громаді. Тоді також тетерівський сільський голова О.Мельничук був ініціатором створення тієї "резервації", зробив всю чорнову документальну роботу, мав підтримку обласної влади, але ... вибори програв. Як кажуть, Мавр зробив свою справу і виявився непотрібним.

Урок "тетерівського казусу" полягає в тому, що тоді у Денишах за місцевого сільського голову В.Ільницьку проголосувала більшість виборців, а у Тетерівці зареєструвалася така кількість претендентів на посаду голови ОТГ, що вони просто "повідкушували", мов піраньї, голоси у Мельничука, що дало можливість Ільницькій несподівано очолити ту "резервацію".

Тому, якщо балотуватиметься у Станишівці О. Цьмох, представник "Батьківщини" депутат райради М.Приставський, та інші авторитетні особи, то там може повторитися "тетерівський прецедент".

Крім того, у Ю.Матвійчука є й достойні суперники у інших селах, які запхнуто до "резервації".

З Ліщина балотуватиметься колишній голова сільради, депутат райради, голова ГО "Ліщин" також представник "Батьківщини" Ю.Вербилюк. Його в районі і в тому "закутку" люди знають по практичній роботі. І, враховуючи те, що він підбирає солідну команду, його шанси є високими.

Досить серйозну конкуренцію у боротьбі за посаду очільника ОТГ складе й представник "Свободи" С.Уницький з Луки. За ним стоїть голова райради С.Крутій, який є справжнім фахівцем у справі організації передвиборчого процесу та отримання потрібного результату. До того ж, у С.Уницького досить потужні родинні зв'язки на території виборчого округу: мама - з Тарасівки, дружина - з Ліщина, сам проживає у Луці і має багато родичів у Пісках.

До речі, на території Пісківської сільради вже веде підготовку до виборів колишній заступник обласного військового комісара В.Сокорчук. За інформацією з інтернету у нього за плечима й депутатство у Сумській та Львівській обласних радах, і робота першим секретарем міськкому комсомолу та першим секретарем міськкому Компартії. Він дійсно претендує на посаду голови "резервації" чи веде якусь зрежисовану кимось гру, щоб отримати посаду у правлінні "резервації" - побачимо під новий рік.

Серйозно намірений поборотися за булаву влади у Станишівській ОТГ і Зарічанський сільський голова В.Ткачук. В усякому разі, він так про це заявляє. Причому, якщо у Матвійчука у Станишівці є реальною загроза того, що у нього солідні конкуренти все ж "відкусять" значну частину електорату, то у Ткачука є хороші шанси набрати високу кількість голосів. Причому таку, що він може очолити "резервацію". Такий висновок можна зробити з того, що у Зарічанах велика кількість виборців, а також явка на голосуваннях.

Проте й тут не так все просто. Останнім часом ведуться розмови, що В.Ткачук знаходиться "на гачку" у влади через якісь порушення у діяльності голови. І, нібито, саме це змусило його кардинально змінити своє ставлення до приєднання Зарічан до Станишівки - від повного несприйняття до цілковитої підтримки.

Ось що можна сказати стосовно основних претендентів на "булаву" у Станишівській "резервації".

Єдине, що можна сказати точно, так це те, що нинішні сільські голови-зрадники своїх громад під час передвиборчого процесу будуть агітувати за Матвійчука, оскільки вже виторгували посади для себе та членів своїх родин. При цьому вони будуть пояснювати, що приєднання до Станишівки було неминучим і вони нічого не могли вдіяти, щоб зберегти свої сільради у нинішньому статусі.

Але виборці повинні знати, що все це - БРЕХНЯ і існування поза межами "резервацій" більшості сільрад району, області та України в цілому, є тому підтвердженням.

Тому чи варто довіряти майбутнє своїх сіл, своїх родин, авантюристам, які вже зрадили свої громади - відповідь на це мають дати під час голосування кожен з жителів сіл, які вони, на догоду закордонним господарям "поховали заживо": Станишівка, Слобода-Селець, Бистрі, Зарічани, Піски, Скоморохи, Лука, Млинище, Вершина, Ліщин,Тарасівка, Туровець, Грабівка, Буймир, Лісовщина, Мошківка.

Амінь.

Іван МАРЧУК


dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...