Сільске життя > Друк > Чи є “клепка” в голові депутата?
Сільске життя > Блог Валерія Івановського, Новини, Життя громад > Чи є “клепка” в голові депутата?

Чи є “клепка” в голові депутата?


11-04-2020, 06:55. Автор: silske
Чи є “клепка” в голові депутата?
Днями до редакції газети "Сільське життя" почали телефонувати знайомі жартуючи: та ви "кучеряво" живете, якщо вам Глибочицька сільрада виплачує по 81 тисячі гривень за ОДНУ публікацію!

У нас очі на лоб полізли. Що за дурня? Звідки така сума, тим більше, що вже четвертий місяць ми не отримали з Глибочиці жодної копійки? І нам підказали про відео у Фейсбуці, де депутат Глибочицької сільради В.Шпаківський, гнівно засуджує (як він пафосно говорить) - "цинізм сільради під час карантину"! Причому, за його словами, цей "цинізм - його дивує і навіть вбиває"!

Далі пан Шпаківський пояснює свої слова тим, що існує сайт електронних закупівель "Прозорро", на який він вийшов. І знову повторює, що інформація там його “ просто шокувала і навіть ВБИЛА”(?!).

Тож, як бачимо, гадзинський "борець за щастя народу", почав свій відео-лохотрон з брехні вже тим, що насправді виявився живим, а не вбитим, і саме відео є цьому свідченням. Як і свідченням брехні, якою він робить власний піар на довірливості земляків.

Далі пан депутат посилює увагу місцевих "лохів", що мають повірити його "локшині", гнівним запитанням: його дивує - чи ніхто не знає про такі неподобства у Глибочицькій сільраді, чи всім байдуже? Крім нього, звичайно, "відданого борця за інтереси народу", та ще якоїсь "команди" таких собі "народних месників".

- Сьогодні мова ПРОЙДЕ (так сказав "народний обвинувачувач" - ред.) про замовні статті в газетах, зокрема, "Сільське життя"…, - почав свою "гнівну промову" пан Шпаківський.

Взагалі, якщо дотримуватися нормативної лексики, то ПРОЙТИ може лише БРЕХНЯ, а чесна мова може лише ЙТИ. Так відео-оратор з Гадзинки проговорився щодо істинної цілі свого публічного виступу.

Після такої преамбули В.Шпаківський "пройшовся" по Глибочицькому сільському голові Сергію Сокальському: "Це вже багаторічна традиція розміщувати замовні статті в газетах".

З цього приводу редакція офіційно заявляє, що й дана інформація не відповідає дійсності, а говорячи простіше - відверта брехня. Бо ж, якщо взяти період протягом останніх 12-ти років, то ЖОДНОЇ замовної статті С.Сокальський не замовляв і не розміщував! ЖОДНОЇ!

Всі публікації, щодо висвітлення діяльності Глибочицької сільради, що відбувалися і відбуваються згідно закону "Про висвітлення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування", відбулися ВИКЛЮЧНО за ініціативи редакції газети "Сільське життя".

Більше того, протягом останніх чотирьох років редакції не вдалося ЖОДНОГО разу умовити очільника громади Сергія Сокальського на особисте інтерв'ю, хоча воно мало стосуватися не його особисто, а життя громади, виконані задуми та перспективи її розвитку і діяльності у цьому напрямку глибочицької влади.
Тому від чергового "наскоку" на сільського голову, складається враження, що у цього гадзинського пана якась "патологічна ненависть" саме до сільського голови.

Далі у своєму “відеозверненні” пан Шпаківський продовжує відверто брехати: нібито Глибочицька сільська рада замовила і навіть розмістила у газеті "Сільське життя" статтю за 81 тисячу 500 гривень?! Для посилення цієї "локшини" у мізках земляків, відеопровокатор навіть повторив: Вам не почулося!! 81 тисяча 500 гривень!!! За статтю в газеті "Сільське життя"!!!

І далі, навіть не назвавши про яку статтю йде мова, та номер газети, де вона розміщена, пан депутат "попер" піаритися на своїй же брехні: це що, найважливіші витрати? Немає куди грошей подіти?!

Далі гадзинський брехун видає чергову дезінформацію, що нібито ці "замовні статті" пише якийсь працівник сільради, "що сидить на ставці", хоча, знову ж таки, прізвища не називає, як і написані ним замовні статті, що надруковані в газеті.

З цього приводу виникає запитання, а чи пан "фізик-арихметик" взагалі читає газету "Сільське життя"? Бо якби читав, то побачив би там публікації, підготовлені працівниками редакції.

Але повернімося до відео "зірки ютуба" з Гадзинки.

Далі “фізик-математик” продовжує поливати брудом С.Сокальського за передплату нашої газети на всі об’єкти громади (у чому тут кримінал??), а також за попередні проплати за підготовлені редакцією та розміщені на сторінках “районки” матеріали з висвітлення діяльності Глибочицької сільради. Правда, це було ще минулого року і суми там були значно менші - у десять разів менший від тієї сумнозвісної у 81,5 тис. грн.

Назвавши кілька їх помісячно, пан V.Sh. (як було написано на одязі відео-брехуна, і чомусь написано ”навиворот” - наче відображаючи хаос у голові оратора) припинив цей не дуже вдалий для нього екскурс у минуле - суми не ті. Надто малі для піару. Тобто такі ж суми, що практикуються по всій Україні у відносинах між місцевими радами та районною газетою.

Тому варто повернутися до основної суми, яку пан Шпаківський використав цього разу для власної реклами такого собі "народного месника" - 81 тисяча 500 гривень за ОДНУ СТАТТЮ!

Цю брехню офіційно спростовує інформація, що розміщена на сторінці Глибочицької ОТГ у Фейсбуці:

"Декілька днів тому на своїй сторінці "громадської ініціативи" депутат із села Гадзинка Шпаківський В. вчерговий раз розмістив недостовірну інформацію та у відео на широкий загал озвучив, що Глибочицька сільська рада розмістила статтю вартістю 80 тисяч гривень і 40 тисяч гривень. Його відео вже має понад 5,5 тисяч переглядів.

Отож, розміщуємо спростування неправдивих фактів, які озвучив депутат Шпаківський В.

Ось посилання на відео депутата Шпаківського https://www.facebook.com/109981360352949/videos/813790209106136/

Нижче подаємо інформацію, яку підготували начальник фінансово-економічного відділу Гоша Олег Петрович та начальник відділу бухгалтерського обліку, головний бухгалтер Кобернюк Віра Станіславівна.

ДІЄМО РАЗОМ та депутат Шпаківський В. очікуємо сьогодні-завтра вашого відеозапису на вашій сторінці ДІЄМО РАЗОМ із вибаченням на адресу Глибочицької сільської ради за неправдиву інформацію, яку ви озвучили громаді.

Вмієте записувати безпідставні звинувачувальні відео, навчіться нарешті вибачатися за свої слова та дії.

Оксана Кононюк, Валентина Яремчук, Валентина Радкевич, Ігор Штанько, Тетяна Дорошенко, Руслан Павлюк, Віталій Пінчук, Валерия Плотницкая, Глибочиця ОТГ Інфо, Моя Глибочиця, Леонід Мошківський, Лина Ганченко, Таня Хомчук, Саша Кобернюк, Инна Иванова, Лилия Гукова, Оксана Зябкина, Галина Панова, Валентина Храмцова, Светлана Симчук, Юлія Кобернюк, Валентина Марчук, Луценко Таня, Олег Гоша, Екатерина Кручок, Наташа Бугайова".


Далі на сторінці розміщена інформація, що викриває брехню Шпаківського про 81,5 тис. грн. за одну статтю:

"Сума по договорам Глибочицької сільської ради, які оприлюднені на сайті публічних закупівель "Держзакупівлі онлайн" - це РІЧНІ планові видатки на той чи інший вид робіт або послуг. Кошти передбачені будь-яким договором НЕ ЗАВЖДИ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ до кінця року в повному обсязі. Річні планові витрати - це план на календарний рік. Оплата за товари, послуги чи виконані роботи здійснюється на підставі накладних та актів виконаних робіт".

Під цією інформацією підписалися посадовці, що відають фінансами у Глибочицькій сільраді - начальник фінансово-економічного відділу Гоша О.П. та начальник відділу бухгалтерського обліку, головний бухгалтер Кобернюк В. С.

Для математика Шпаківського пояснимо, що це означає - математичними діями.

Сума у 81,5 тисяч гривень - це на рік. Тобто протягом ОДНОГО МІСЯЦЯ редакція може ЗАРОБИТИ на публікаціях з висвітлення діяльності Глибочицької сільради аж 6 тисяч 791 грн. 66 коп. І оскільки щомісячно виходить 4 чи 5 номерів газети, то у ОДНОМУ НОМЕРІ ми можемо розмістити матеріалів на 1 тис. 697 грн. 91 коп. або ще менше - 1 тис. 358 грн. 33 коп.

Та це ще не все. В середньому у кожному номері "Сільського життя" розміщується 2-3 публікації про Глибочицьку ОТГ - бо ж громада велика, подій багато. Тому вартість ОДНІЄЇ СТАТТІ виходить 679 грн. 16 коп. чи навіть 452 грн. 77 коп.

А тепер порівняйте, шановні читачі, брехню Шпаківського про 81,5 тис. грн. за ОДНУ ПУБЛІКАЦІЮ з реальною вартістю виконаної роботи працівниками редакції. Причому, ні про які ЗАМОВНІ СТАТТІ мова взагалі не йде.

Більше того, у Фейсбуці ті ж фінансисти з Глибочицької сільради опублікували ще одну "вбивчу" для "правдолюба" з Гадзинки інформацію: за З місяці 2020 року не проплачено редакції "Сільського життя" ЖОДНОЇ КОПІЙКИ за висвітлення діяльності Глибочицької сільської ради. Ось вже майже середина квітня, і знову редакція не має жодної копійки доходу з Глибочиці.

Ось так "жирує" редакція нашої газети на глибочицьких грошах. Не марно ж ми вимушені прийняти термінові заходи для збереження виходу газети: зменшили кількість сторінок до чотирьох, перейшли з кольорового на чорно-білий друк, відправили працівників у вимушену неоплачувану відпустку. Якби нам дійсно платили по 81,5 тисячі грн за статтю, то ситуація була б зовсім іншою.

То ж стосовно "відео-помийки" пана депутата можна сказати: чув дзвін, та не знає де він. Це яскраво демонструє його "компетентність" у справі місцевого самоврядування. І можна вже говорити про своєрідний стиль його поведінки з мандатом депутата в руці. І верхом цієї некомпетентності є скандал навколо знесення будівлі бібліотеки у центрі села Гадзинки, що була власністю Глибочицької сільради.

Якби у нас існувала справжня правоохоронна система, а не її огризки після "реформ за американським зразком", то сидів би пан "гадзинський яструб" на нарах, а не влаштовував клоунади на сесіях сільради та провокації проти сільського голови та ЗМІ.

І на завершення про громадську організацію, яку представляє той Шпак у Фейсбуці. Найбільш підходяща для неї назва - "Брешемо разом". Складається враження, що там ошиваються ті, хто дуже хоче на місцевих виборах влізти у крісло очільника громади та отримати значну кількість мандатів депутатів. І всі вони обрали шлях типових демагогів і популістів - критикувати владу, яка дійсно зробила чимало для громади. І демонстрація патологічної ненависті до нинішнього голови, який має дійсно високий авторитет, це лише засіб боротьби за владу.

Але, не приведи Господь, щоб ці авантюристи і недоумки дорвалися до влади. Ми вже бачимо на рівні України, чого варті клоуни з владними повноваженнями.

До речі, а що зробив пан депутат В.Шпаківський для наповнення бюджету сільради, ревізію якого він так гнівно проводить? Яка його особиста частка у покращенні фінансового стану громади? Бо ділити чиїсь гроші - справа не хитра.

А щодо брехливого відеозвернення пана Шпаківського, яким завдано шкоди репутації нашого видання, яке цього року відзначає своє 80-річчя, то ми очікуємо офіційного вибачення та спростування неправдивої інформації.

Якщо цього не станеться, то ми залишаємо за собою право відстоювати честь "районки" в інших інстанціях.

Цього разу пану Шпаківському це так просто не зійде з рук. Не на тих напав. Відтепер вся діяльність цієї особи буде проходити під нашим пильним журналістським оком.

Редакція газети "Сільське життя"


Чи є “клепка” в голові депутата?

Фото зі сторінки Віталія Шпаківського у Фейсбуці:

Верхнє фото: - Хто знає, “роздвоєння особистості” лікується якось, чи це на все життя?

Нижнє фото: - Віталику, сину, може пора вже дорослішати?
dle
Вернуться назад