» » Як сектор культури Житомирської РДА переписує історію


Як сектор культури Житомирської РДА переписує історію

17-11-2020, 15:14
Переглядів 146
Як сектор культури Житомирської РДА переписує історію
28 жовтня всі громадяни України, у яких є честь, гідність та совість, і які протистоять американській колонізації нашої країни, гідно відзначили 76-ту річницю визволення Червоною Армією Радянської України від німецько-нацистських загарбників та їхніх прихвоснів.

З цього приводу працівники Центральної райбібліотеки, наприклад, поклали квіти на могилу загиблому радянському воїну-визволителю та до пам'ятника працівникам та студентам Житомирського агротехнологічного коледжу, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни.

Проводилися подібні акції за участі керівництва району й у інших населених пунктах Житомирського району.

Так, працівники культури в селі Сінгури вшанували пам`ять воїнам, які загинули під час Великої вітчизняної війни. Відбулося покладання квітів до братських могил в селах Висока Піч і Нова Рудня, де працівники культури вшанували пам`ять загиблих радянських воїнів. Поклали квіти до пам'ятника воїнам-визволителям й працівники БК Черемошне. У с. Покостівка відбулося покладання квітів до братської могили воїнів Червоної Армії, які загинули, визволяючи це село. Працівники Василівської сільської бібліотеки також вшанували визволителів, поклавши квіти до пам'ятника, що знаходиться поруч з сільрадою.

Все чудово. І, як бачимо, попри неонацистсько-бандерівську пропаганду, що панує зараз в колонізованій американцями Україні, наш народ шанує визволителів, які склали голови, звільняючи Європу та світ від "коричневої чуми" у 1941-45 роках.

Тільки от працівники Сектору культури і туризму Житомирської РДА у своїх дописах на сторінці у Фейсбук висвітлюють все це по-іншому - так, як вимагали цього нацистсько-порошенківські ідеологи в часи панування кривавого антинародного режиму шоколадників-мерзотників.

Ця "секта культури" називає Велику Вітчизняну війну Другою світовою, а радянських воїнів-визволителів, солдатів Червоної Армії просто "воїнами". Не говорячи вже про те, що визволення Радянської України від німецько-нацистської окупації ці "штрейкбрехери" від культури називають "вигнанням".

Це ж якими потрібно бути сліпими і цинічними, щоб не бачити, що написано на тих могилах і пам'ятниках, і видавати у своїх дописах в інтернеті викривлену інформацію? Не говорячи вже про те, що ці "ідеологічні пройдисвіти" зовсім забули, що, якби не Червона Армія, якби не радянські воїни-визволителі, то не було б зараз ні нас, ні сучасної України. Бо ж, за планами союзника бандерівців Гітлера, після його перемоги, всі слов'янські народи мали бути знищені - у крематоріях концтаборів, спалені у клунях чи конюшнях, чи мали вимерти на каторжних роботах.

Совість у вас є, "перевертні" від культури? Ганьба!

Богдан СТРІХА
Як сектор культури Житомирської РДА переписує історію
Як сектор культури Житомирської РДА переписує історію
Як сектор культури Житомирської РДА переписує історію
Як сектор культури Житомирської РДА переписує історію
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...