» » Як америкоси знову “міняли памперси” у Чорному морі


Як америкоси знову “міняли памперси” у Чорному морі

5-01-2020, 06:52
Переглядів 636
Як америкоси знову “міняли памперси” у Чорному морі
Державний департамент США виступив з офіційним протестом на адресу Росії з приводу «непрофесійної» зустрічі російськими військовими американського есмінця «Росс», що у грудні увійшов в акваторію Чорного моря. Корабель був позбавлений ходу, і росіяни його використовують як тренажер для відпрацювання бойових дій.

Про це заявила речник Білого дому Морган Ортегус під час позачергового брифінгу.


Вона назвала дії російських військових по відношенню до ракетного есмінця США, що ввійшов в Чорне море під американським прапором, як «безпрецедентними і невиправдано жорсткими».

Після того, як «Росс» пройшов протоку Босфор, його зустрів і став супроводжувати російський корабель «Вишній Волочок» - це лише малий ракетний корабель Військово-Морського Флоту Російської Федерації, а не якийсь там корвет чи фрегат. Проте й дії цього сучасного російського корабля були дуже ефективними: есмінець США піддався атаці з боку російського комплексу РЕБ (радіоелектронної боротьби), в результаті чого, американська команда повністю втратила контроль над керуванням кораблем, застосуванням яких Вашингтон залякує постійно увесь світ.

Та тільки не російських моряків, які у Чорному морі продовжили знущання над америкосами. Над знерухомленим кораблем, який став, по суті, мішенню, з кримського аеродрому прилетіли два бомбардувальника Су-24 під прикриттям винищувача Су-30, які імітували заходи на бойові атаки, що передбачали ще й знищення «Росса» з повітря.

Після цього “знищений” американський есмінець “Росс” пішов демонструвати свою “міць” до колонізованої американцями Одеси, де їх улесливо зустріли їхні прихвосні.

Глава об'єднаного комітету начальників штабів ВС США виступив з претензією до російських колег про неприпустимість перетворення американських кораблів на тренажери, в ході атаки на які росіяни підвищують свою бойову майстерність та розробляють нові тактики знищення непроханих візітерів у Чорному морі.

Пентагон протестує проти подібної тактики, яку Росія не вперше застосовує у чорноморському регіоні по відношенню до кораблів під американським прапором, які звикли діяти безкарно на всіх морях планети. Та, як бачимо, тепер не скрізь вони почувають себе господарями - Військово-Морський Флот Росії показує, що біля своїх берегів він експансії "світового жандарма" терпіти не намірений і має таке озброєння, проти якого безсилий флот США.

Як відомо, кілька років тому аналогічній «гостинності» з боку військового угруповання Чорноморського флоту Росії піддався американський ракетоносець «Дональд Кук». Після чого команда корабля мало не в повному складі подала рапорти про відставку і списання на берег.

Американське командування обурене тим, що росіяни ніяк не бажають поважати демонстрацію сили військ НАТО в Чорному морі і, замість покірності, яку демонструють всі держави цього регіону, проводять навчання зі знищення надводних цілей, перетворюючи бойові одиниці військового флоту США на тренажери для своїх ударних сил.

Це інформація для "патріотів"-тугодумів, американських холуїв, які закликають то захопити Крим, чи то навіть Кубань. Будь-який об'єктивний військовий аналітик з цього приводу скаже: такі дії закінчаться протягом кількох днів ... у Чопі. При цьому всі ці "патріоти" вже повтікають за кордон під захист своїх господарів, яким вони й продалися з потрохами.

До речі, щоб не потрапляти у такі анекдотичні ситуації, американцям краще “демонструвати свій прапор” біля своїх берегів, а не за тисячі кілометрів від нього. Бо час, коли америкоси одноосібно правили світом, минув. Залишилися лише кров та смерть після них у Югославії, Іраку, Лівії, Сирії, Афганістані, Грузії та Україні.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...