» » Порошенкова зграя змінює “окрас” - маскується під “рідню”


Порошенкова зграя змінює “окрас” - маскується під “рідню”

11-11-2019, 11:27
Переглядів 585
Порошенкова зграя змінює “окрас” - маскується під “рідню”
На найближчій сесії Житомирської обласної ради Фракція БПП буде перейменовуватися у «Рідну Житомирщину». Це питання вже узгодили всередині фракції і під час найближчої сесії це рішення має бути оголошене.

Про це «Першому житомирському» повідомив голова фракції БПП в Житомирській облраді Степан Нусбаум.

«Про перейменування можна буде говорити після сесії облради. Питання про перейменування підняли депутати фракції. Назва БПП вже вичерпала себе. Наше суспільство показало, що вимагає інших політичних підходів. У нас було декілька пропозицій щодо перейменування фракції. Ми зійшлися на тому, що не потрібно прив’язуватися до якихось політичних сил, а створити щось місцеве», - каже Степан Нусбаум.

За його словами, політик не проти того, щоб назва фракції «Рідна Житомирщина» переросла у місцеву політичну партію.

«Є багато прикладів в Україні, де люди довіряють не всеукраїнським політичним брендам, а місцевим партіям. Люди мають питати у своїх депутатів, що конкретно вони зробили для виборців», - наголосив Нусбаум.

Під час засідання фракції БПП, де було прийняте рішення перейменувати фракцію, були присутні 13 депутатів з 16, які входять до складу фракції.

Земляки! Будьмо уважними, на місцевих виборах не дамо порошенковим мерзотникам жодного шансу!


На сайті Президента України з'явилася петиція №22 / 053448-ЕП з вимогою оголосити 20 травня Державним святом, а саме «Днем визволення України від Порошенка». Ініціював її створення якийсь Максим Березняк.

«Шановний пане Президенте, 20-го травня 2019 року відбулася знаменна подія. Нарешті Україна втратила президента Порошенка. Більшість громадян сприйняли цю подію як свято. Тому прошу на законодавчому рівні оголосити 20 травня Державним святом і відзначати з усіма урочистостями », - сказано в повідомленні петиції.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...