» » Знову “бранець Кремля” - бракований?


Знову “бранець Кремля” - бракований?

10-11-2019, 06:28
Переглядів 484
Знову “бранець Кремля” - бракований?
Ну ніяк не везе нацистсько-бандерівським пропагандистам з цими “політичними в’язнями Кремля”!

Так, кілька років підряд українські телеканали верещали про “бранку совісті” російського уряду Надію Савченко. Усі будівлі державних установ, органів місцевої влади, в тому числі й велика зала Житомирської районної ради, були увішані її портретами й закликами: “Свободу Савченко!”, “Надії - волю-ю-ю-ууууу!” Ініціаторами тут виступали “свободівці” та інші порохоботи, для яких антиросійська істерія була підготовкою до виборів. Савченко навіть заочно (!?) обрали народним депутатом.

Не будемо акцентувати увагу на тому, за що вона була засуджена у Росії, бо було за що. Звільнили її. І з перших її босих кроків по українській землі всі побачили, що з їхнім ідолом, “героїнею нації” щось не так. А коли вона розкрила рота, то розкрили рота і учасники пропагандистських акцій щодо її звільнення - від подиву. Бо говорила вона зовсім не те, на що очікували “патріоти”.

Зникли її портрети у Житомирській райраді, яка переключилася на політичну підтримку Пороха на другий термін, а “бранка совісті” і просто “українська героїня” почала підготовку до ... військового перевороту з метою знищення режиму Порошенка і навіть нібито планувала закидати Верховну Раду мінами!
Ось так лопнула “мильна бульбашка” порошенкових пропагандистів про Надію, як потім і їхня “томосятина” та всі інші акції, що призвели їх на звалище історії.

Але порохоботи, ще чіпляючись за владу, знайшли для агітації і пропаганди та посилення антиросійської істерії нового “героя” - кінорежисера (може хтось знає його фільми цього “відомого” митця?) Сенцова (на фото).

Нещодавно російська виправна система звільнила й цього “бранця Кремля”. Але пройшло небагато часу, як “свідомі патріоти” та “ахтивисти” знову були здивовані:

“Звільнений в рамках обміну ув'язненими між Москвою і Києвом український режисер Олег Сенцов визнав, що росіяни і українці - споріднені народи.
«Ми, росіяни і українці - споріднені народи, ми, по суті, брати з невеликими відмінностями», - заявив Сенцов в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel.

При цьому він зазначив різницю світоглядів і пов'язаний з цим конфлікт між двома народами. Зокрема, Сенцов вважає, що українці хочуть жити в країні з європейськими цінностями (звідки він це взяв? - ред.), а росіяни - «хочуть жити в Радянському Союзі».

У той же час режисер заявив, що під час ув’язнення в Росії не відчував агресії через своє походження, але «відчував певну антипатію».

У вересні Сенцов визнав, що в Криму завжди були проросійські настрої. Він вважає, що частина провини в цьому лежить на Україні, яка проводила в Криму не зовсім правильну політику”.

Знову “бранець Кремля” заговорив не так, як планували наші “євроінтегратори”.

Ну нічого, вони пішли на третій заход. Тепер вже говорять не про когось одного, а про кількох скопом - Дудку, Шумкова, Вигівського, Приходька. Це, щоб збільшити ймовірність того, що хтось все ж запрацює на владну пропагандистську машину. А як воно буде - побачимо?
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...