» » Про “хамелеонів” в українській владі


Про “хамелеонів” в українській владі

8-11-2019, 08:32
Переглядів 531
Про “хамелеонів” в українській владі
Генерал-майор Олександр Поліщук (на фото) заявив, що настала пора змінити формат і місце переговорів про врегулювання конфлікту в Донбасі. Крім того, він підтримав позицію президента Володимира Зеленського про необхідність прямих переговорів з главою Кремля Володимиром Путіним. Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Хартія 97", яке, однак, вже зникло з сайту, але залишилося в кеш пошукової системи Google.

Це ще раз показує наскільки реальною є в Україні свобода слова та як працює цензура української влади, яка на словах проголошує “євроустремління” та “європейські цінності”, а в житті дотримується нацистсько-більшовицьких принципів загнання “залізною рукою” у “щастя” комунізму чи бандерівського нацизму.


Але повернемося до інтерв’ю українського генерала. На переконання представника військової спільноти, назріла необхідність у прямих переговорах з жителями Донбасу.

"Я абсолютно підтримую тезу про те, що потрібно проводити прямі переговори. Всі наші попередні спроби виправити ситуацію, знайти рішення для військового конфлікту через мінські і нормандські формати, бо будь-які інші механізми не привели до миру", - сказав Поліщук і запропонував новий майданчик для переговорів, зазначивши, що мінський пора закривати.

"Вважаю, що такі прямі переговори повинні відбуватися, наприклад, в Донецьку. Я абсолютно підтримую тезу про те, що потрібно проводити прямі переговори", - заявив Поліщук.

Крім того, він підтримав позицію президента Володимира Зеленського про необхідність прямих переговорів з Президентом Росії Володимиром Путіним.

Нещодавно генерал О.Поліщук був призначений заступником міністра оборони України. І, як справжній українець, який доривається до влади, відразу, мов хамелеон, “змінив окрас”, і заявив у Facebook, що його інтерв'ю білоруському сайту "Хартія-97", опубліковане 25 жовтня, було записано майже за два місяці до того, як він став заступником глави Міноборони.

Заступник міністра оборони України Олександр Поліщук повідомив, що сам попросив заблокувати доступ до інтерв'ю, яке він дав білоруському опозиційному сайту "Хартія-97", оскільки деякі позиції в ньому втратили актуальність.

"Моя зустріч із "Хартія-97" відбулася на початку вересня цього року, практично за два місяці до призначення на посаду заступника міністра. Я ділився своїми думками з білоруськими колегами як приватна особа та експерт неурядової організації, а не державний посадовець Міністерства оборони", – написав він сьогодні.

Як показує невдалий досвід нинішнього українського державотворення, лише ось такі безпринципні люди й можуть дорватися в Україні до влади. То ж чи варто від них очікувати якихось принципових рішень? Якщо для них головне - втриматися на посаді та наповнити власну кишеню?..

Як бачимо, колір влади в Україні змінюється, але принципи кадрової політики залишаються ті ж.

Стосовно ж нинішнього новоспеченого заступника міністра оборони, то справжні офіцери-ветерани запитують: чи є у нинішнього українського офіцерства честь та гідність? Чи знають вони, що це за поняття? Чи у новій військовій формі бандерівського зразка про це вже й не згадують?

Справа у тому, що нинішні українські воякі не знають ні такого російського письменника як всесвітньо відомий Антон Чехов, ні його геніальне оповідання “Хамелеон”. Та й як вони можуть читати таку літературу, якщо у часи правління кривавого антинародного режиму Порошенка нацистсько-бандерівськими ідеологами-вятровичами-негідниками було вичищено всі українські бібліотеки від російськомовного літературного “сміття”?

Ще тільки не влаштовували публічного спалення книг, як це практикували німецькі нацисти (ідейні побратими нинішніх ідеологів) у 1930-х роках.

Бібліотекарка у Пряжеві, наприклад, на запитання представника редакції “Сільського життя”, чому валяється у коридорі купа російськомовної літератури, в тому числі й твори Чехова, сказала відверто: так ці ж книги вже непотрібні...

В Україні цілеспрямовано знищується література, що закликає до любові до ближнього, колективізму в житті, братства народів різних національностей, стійкості у принципових питаннях тощо. Взамін полиці бібліотек наповнюються книгами псевдо-істориків та ерзац-письменників-нуворишів- пристосуванців, що сіють розбрат в нашому суспільстві, міжрелігійну ворожнечу та методи виживання за принципами вовчої зграї.

Слава Україні? “Героям” слава?

Тарас Сріблястий
Про “хамелеонів” в українській владі
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...