» » "Томосятники" у Калинівці намагалися захопити храм (ДОПОВНЕНО)


"Томосятники" у Калинівці намагалися захопити храм (ДОПОВНЕНО)

3-11-2019, 23:16
Переглядів 2590
"Томосятники" у Калинівці намагалися захопити храм (ДОПОВНЕНО)


3 листопада в селі Калинівка Левківської сільради «томосятники» з порошенкової «Церкви турецького попа» спробували під час літургії проникнути в храм УПЦ.

Настоятель храму протоієрей Олександр Хрустюк розповів СПЖ, що ще з 7 липня 2019 року прихильники створеної Порошенком під вибори «церковної» структури погрожують прийти і відібрати храм.Увесь цей час члени релігійної громади канонічної УПЦ перебували в напрузі, і не знали, чого очікувати.

От і 3 листопада під час літургії порошенківці-«томосятники» почали підходити до храму. З ними був і прес-секретар «єпархії» ПЦУ, який приніс свої «папери», щоб провести «інвентаризацію» церковного майна.

Варто відзначити, що 30 жовтня 2019 року співробітники правоохоронних органів порушили кримінальну справу за фактом підробки документів, посилаючись на які антихристи чинять провокації проти істинної православної віри. Зараз ведеться досудове слідство.

Як тільки віруючі УПЦ побачили, що назріває конфлікт, вони прийняли рішення розділитися - протоієрей Олександр і жінки залишилися в церкві, щоб завершити літургію, а чоловіки вийшли на подвір'я храму і закрили двері церкви.

Підійшли «ахтивісти» ПЦУ почали хапати і штовхати віруючих, кричати.

На місце події для забезпечення правопорядку прибула поліція.

Протоієрей Олександр і віруючі домовилися, що вийдуть з храму лише після того, як нападники з порошенкової «церкви» ПЦУ вийдуть за огорожу. Так і вчинили.

У цілому віруючі канонічної Церкви змушені були перебувати в храмі близько 5-6 годин.


Нагадаємо, релігійний конфлікт в Калинівці почався в березні 2019 року, коли громада сільського храму проголосувала за вірність УПЦ, а прихильники ПЦУ за вказівкою передвиборчого штабу Порошенка заявили про «перехід» громади в нову «церковну» структуру.

Протоієрей Олександр розповів, що до проведення голосування територіальної громади причетний районний депутат Геннадій Журавель. На зауваження священнослужителя про те, що за законом рішення про зміну юрисдикції має право приймати тільки релігійна громада, вірний прислужник антинародного режиму Порошенка Журавель відповів: «А що громада? Є село».

То ж, провокація порохоботів проти істинної православної церкви у Калинівці знову не пройшла. Віряни відстояли свій храм від розкольників.


Про події у Калинівці повідомив і сайт Житомирської єпархії УПЦ:

В СЕЛІ КАЛИНІВКА ВІДБУЛАСЯ СПРОБА ЗАХВАТУ ХРАМУ!

3 листопада 2019, у воскресний день, в селі Калинівка Житомирского району відбулася спроба захвату храму УПЦ.

Керували радикальними групами: депутат Житомирської обласної ради від партії колишнього президента Руслан Павлюк, директор Житомирського міського кладовища Василь Ганченко і колишній «помаранчевий» голова Житомирської РДА Валерій Колосівський.

Руслан Павлюк до того ж є головою обласної федерації з футболу.

Примітним є те, що більшість з радикально налаштованих людей не надто розуміються на релігійних питаннях, тому легко були зманіпульовані з боку місцевих політиків та представнків ПЦУ.

Поліція що прибула втрутилась у конфлікт і не допустила протистояння між людьми.

Ця ситуація показує, що представники минулої влади, не втрачають надії шляхом збурення мас, повернути вплив на владу України.

Маємо надію що керівництво держави незалишить без уваги процеси, що знову почали відбуватись, бо релігійні протистояння набирають сили, а це порушує стабільність та мир в нашому суспільстві, чим може скористатись зовнішній ворог...

Пресс-служба Житомирської єпархії
Ось як коментується нацистсько-бандерівська акція порохоботів проти істинного православ’я у селі Калинівка.

Марина Новак: Я зі своєю родиною не один рік є прихожанкою цього храму, і я вас могу запевнити, що навіть на великі православні свята 98% громади села Калинівка в церкву не ходять. Навіть раз на рік. Особливо ті, які проголосували за «перехід» в ПЦУ. І я сьогодні була свідком як ці "миролюбиві" жіночки проклинали тих справжніх вірян, які були всередині церкви. З їхніх вуст я не чула жодної молитви, було враження, що вони на профспілкових зборах. У нас в країні кожна людина вільна вибирати віросповідання і відбирати храм - це неправильно. Побудуйте свій храм і ходіть туди, чому треба щось відбирати? Помогай нам Господь відстояти наш храм, а всім тим людям, що нас сьогодні проклинали і намагались відібрати храм, щоб Господь повернув вас до лона канонічної Провославної церкви.

Сніжана Туровська: Найцікавіше те, що люди, які навіть не знають як в церкву двері відкриваються, чомусь найбільше і кричать.

Игорь Мали: Я думаю, что эта ситуация с церковью в Калиновке не случайность, она - закономерность, так как руководство области, я имею ввиду силовиков, продолжают работать не на Зе (Зеленского – ред.), а на Зу (Зубко- ред) и его команду. Силовики прослушивают телефонные разговоры и прекрасно знают, кто стоит за этими «церковными воинами». Лица всем знакомые и известные: (депутат облсовета и бывший регионал –ред.) Павлюк - проживающий в Глубочице, Колосивський проживающий в Левкове (бывший глава Житомирской РГА при Ющенко, «оранжевый помещик», захвативший земли и имущество бывшего колхоза – ред.). Если бы правоохранительные службы захотели, они бы не допустили конфликта в Калиновке.

Виктор Шуляр: 3 ноября в селе Калиновка начались церковные столкновения. Как заметили житомирские остряки, «Томос» пытался захватить церковь УПЦ. Сайт «Житомир.инфо», активно противостоящий в лице Яремчука новому губернатору, охарактеризовал это событие провокационным названием: «У Житомирського районі представники Московського патріархату не пускають у церкву людей, які проголосували за перехід до ПЦУ».
На самом деле все было по-другому. 3 ноября в селе Калиновка Житомирского района произошла попытка захвата храма УПЦ. Командовал захватом - человек житомирского мера Сухомлина Руслан Павлюк, сухомлиновский директор кладбища Василий Ганченко, Валерий Колосивский, бывший глава РГА при "зрадныку" Ющенко. Попытка захвата храма в Калиновке стала ещё одной шагом к дестабилизации ситуации в регионе. Путч Зубка на Житомирщине против Зеленского вступил в активную фазу. Перемирие закончилось и команда Сухомлина нарушила негласный пакт о ненападении.
Что фактически означают попытки «томасовцев» захватить храмы УПЦ? Московского патриархата в Украине официально уже нет. Захват храмов есть рейдерством чистой воды. В течение многих лет храмы строились, ремонтировались, платили за коммунальные, реставрировались и даже расстраивались исключительно за деньги епархий.
Друзья мои, я далек от фанатичной веры, презираю Порошенко и с недоверием отношусь к новой власти. Но почему бы «томосовцам» не взять и не построить на свои деньги церкви для себя? «Отжим» - дело сомнительное и грязное.
К тому же, церковь законно отделена от государства. Поэтому, что делали в селе люди Сухомлина-Зубка – тоже вопрос? Ганченко там прописан, но не живет. Колосивский там тоже не живет, как и Павлюк. Последнего с этим районом связывает исключительно земельное рейдерство и сомнительные земельные схемы.


Ще ВІДЕО з місця події


"Томосятники" у Калинівці намагалися захопити храм (ДОПОВНЕНО)
"Томосятники" у Калинівці намагалися захопити храм (ДОПОВНЕНО)
"Томосятники" у Калинівці намагалися захопити храм (ДОПОВНЕНО)
"Томосятники" у Калинівці намагалися захопити храм (ДОПОВНЕНО)
"Томосятники" у Калинівці намагалися захопити храм (ДОПОВНЕНО)
"Томосятники" у Калинівці намагалися захопити храм (ДОПОВНЕНО)
"Томосятники" у Калинівці намагалися захопити храм (ДОПОВНЕНО)
"Томосятники" у Калинівці намагалися захопити храм (ДОПОВНЕНО)
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...