» » Де американці - там хаос і смерть


Де американці - там хаос і смерть

17-09-2019, 06:27
Переглядів 808
Де американці - там хаос і смерть


Американці перетворили Україну на свою безправну колонію. Всіма процесами, що відбуваються у нас, керує посольство США у Києві - від кадрових призначень до десятків різних "реформ", які нібито мають вивести нашу країну на шлях "цивілізованого розвитку" за рахунок різних "євроустремлінь", а в натурі все робиться лише для одного - відстоювання державних інтересів США, звичайно ж, за наш з вами рахунок.

Серед злочинів америкосів проти народу України можна, зокрема, назвати: знищення нашого третього в світі ракетно-ядерного потенціалу, два "майдани", які по суті є антиконституційними та антидержавними заколотами, втрата територіальної цілісності, війна на Донбасі. ДО цього варто додати знецінення гривні, зростання цін та комунальних тарифів, зубожіння народу.

Та й це не дивно. Бо там, де америкоси, там - війна, кров, хаос, смерть. Лише протягом останніх двох десятиліть для прикладу можна назвати Югославію, Ірак, Афганістан, Лівію, Сирію, Грузію, Україну.

Тому, поки ми не закриємо посольство США в Києві, або хоча б не обнесемо його потрійним кільцем колючого дроту, доти спокою у нас не буде, а Україна й надалі буде пішаком у складній геополітичній грі Вашингтона, і ще швидше буде перетворюватися на смітник історії.

А факти свідчать про те, що й "команда Зеленського" відразу проявила себе маріонеткою американського посольства. Тому перспективи наші не дуже обнадійливі. Свідченням цьому є кілька подій, які сталися останнім часом.
Депутати отримали підручники від США


Народним депутатам Верховної Ради України, які ще не встигли приступити до своїх прямих обов'язків, роздали підручники від … Сполучених Штатів Америки. Фотографією методички для "слуг народу" опублікував в своєму Telegram-каналі депутат від партії "Опозиційна платформа - За життя" Ренат Кузьмін.

Юрист і політик, екс-перший заступник Генерального прокурора України розповів, що підручники під назвою "Діяльність народного депутата України у Верховній Раді України" були видані новообраним парламентаріям в перший робочий день. Кузьміна обурив той факт, що видана книга для депутатів Ради на гроші американських платників податків на замовлення "незалежного агентства" федерального уряду США, що знаходиться в підпорядкуванні Державного секретаря.

"Потрібний підручник, годі й казати. Правда, виданий він, цитую: "за підтримки американського народу" американським Агентством USAID. Так і хочеться крикнути: "Слава Україні", - написав політик.

Тобто америкоси зробили все, щоб з першого дня народні депутати України знали, хто дійсно править Україною і кого потрібно слухатися.
Де американці - там хаос і смертьСтосунки США та України найтісніші...

Віцепрезидент США Майкл Пенс провів двосторонню зустріч з Президентом України Володимиром Зеленським у Варшаві. Після зустрічі він відзначив, що відносини між США й Україною ще ніколи не були такими тісними.

Про це Пенс також повідомив у своєму твітері після зустрічі з українським президентом.

Чудова зустріч з президентом України Володимиром Зеленським, на якій ми обговорили питання безпеки, енергетики, економічне зростання і прогрес на шляху реформ,- зазначив Пенс.

У свою чергу, Зеленський розповів про перші дні роботи Верховної Ради дев'ятого скликання і про плани швидкого проведення реформ.

Тобто Пенс ще раз засвідчив, що усі "реформи" та "програми розвитку" від Зеленського узгоджені з господарем з Вашингтона, а тому приречені на провал - як попередні.

А про те, що свої подачки Вашингтон надає своїй колонії лише в обмін на відстоювання нами саме американських інтересів, підтверджує наступна інформація з-за океану:

“В адміністрації президента США вирішили затримати надання Україні військової допомоги обсягом у 250 мільйонів доларів на тлі примирливих щодо Росії заяв Дональда Трампа останнім часом.

Видання Politico пише про затримку військової допомоги США Україні обсягом у 250 мільйонів доларів, призначену для стримування Росії. Такий крок, за словами авторів, "роздратував" законодавців і прихильників допомоги для України, критичної для стримування Росії.

"Президент США Дональд Трамп попросив свою команду з національної безпеки переглянути програму фінансування, відому як "Ініціатива сприяння безпеці України", щоб переконатися, що гроші використовуються в інтересах Сполучених Штатів", - пише видання, посилаючись на інформацію, надану високопосадовцями.

Автори уточнюють, що така затримка виникла на тлі занепокоєнь підходом Трампа до Росії "після того, коли президент неодноразово применшував військове вторгнення Москви в Україну і підштовхував до відновлення членства Росії в "Групі семи".

То ж скільки не теренділи наші “національно свідомі” “патріоти” та “ахтивісти” (викормлені також американськими фондами “розвитку демократії”) про те, що америкоси фінансують в обороноздатність України, Трамп сказав відверто і конкретно: гроші надаються Вашингтоном лише для того, щоб українська армія відстоювала інтереси США!

На цьому все. Слава Україні? Чи слава Вашингтону?

Тарас Сріблястий
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...