» » Черговий скандал у Високопічській школі - сексуальний


Черговий скандал у Високопічській школі - сексуальний

8-09-2019, 16:28
Переглядів 3603
Черговий скандал у Високопічській школі - сексуальний
Події останнього часу ще раз підтверджують, що у часи правління антинародного кривавого режиму Порошенка у лавах чисельних "патріотів" та "ахтивистів", які крутилися й крутяться біля владних "годівниць", є чимало авантюристів, мерзотників і злочинців.

Як відомо, нещодавно було затримано на "гарячому" за корупційні діяння заступника міністра і ярого "порохобота" Гримчака, також заарештовано голову Громадської ради при Житомирській ОДА Абдухалікова - за вимагання хабаря 30 тис. доларів США. Не краща ситуація й у Житомирському районі: донедавна голова Громадської ради при Житомирській РДА, а нині її член В.Фоміненко "засвітився" на сексуальному скандалі. Розповідь про фізрука з Високопічської школи, якого підозрюють у сексульних домаганнях школярок ми і пропонуємо нашим читачам.


Одне з місцевих видань, незаконно засноване у 2011 році ще одним "видатним" діячем району Куликом, у вересні 2017 року подав читачам велику публікацію з пафосним заголовком: Віктор Фоміненко: "Громадська рада є містком між владою і громадськістю, і ми працюємо для того, щоб зробити його міцнішим".

Починалася вона з представлення районного "ахтивиста" і справжнього "патріота" так: "Громадські ради - не нове для України явище, але тільки протягом останніх кількох років громадськість має шанс не теоретично, а в дії, брати участь у роботі органів влади, відрядивши до Громадських рад своїх найактивніших представників.

Кожні два роки відбувається формування громадських рад при обласних та районних держадміністраціях, і у своєму оновленому складі Громадська рада при Житомирській РДА почала працювати 14 липня 2017 року.

Віктор Фоміненко - не нова людина у суспільно-громадському житті району. Два скликання був членом ГР при облдержадміністрації, входив до складу попередньої Громадської ради при Житомирській РДА, був головою однієї з комісій; у новосформованій Громадській раді в Житомирському районі йому довірили обов'язки голови".

До речі, саме "ахтивисти", "патріоти" та "бандерлоги" клеїти з себе "овечок” у “вівчій шкірі" полюбляють чомусь саме у цьому виданні. Бо знають, що у "Сільському житті" це не пройде.

Так у чому ж звинувачують "ахтивиста" і "патріота" вчителя фізкультури Високопічської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Віктора Фоміненка?

Про це можна дізнатися з Акту за фактом проведеної перевірки стосовно неетичної поведінки Фоміненка В.Л., учителя фізкультури Високопічської школи №1.

Даний документ підготувала комісія, що була створена наказом начальника відділу освіти, молоді, спорту та нац.-патріотичного виховання від 2 липня 2019 року - майже за місяць по тому, як сталася надзвичайна подія: 8 червня у селі Висока Піч під час проведення широко розрекламованого Фестивалю полуниці. Та мова йде не про ту полуницю, якою славиться високопічська земля, а "полуничка" іншого формату - сексуального.

Комісія розглядала факти, викладені у листах-зверненнях жителів с. Сінгури - свідків тієї ганебної події. У листах викладені обставини, які засвідчують, що Фоміненком В.Л. було здійснено спробу сексуального домагання стосовно учениці … У зверненні називається ще одна неповнолітня особа, прізвище якої не згадується.

Далі - мовою акта: "Комісією детально розглянуто звернення свідків обставин, які були учасниками заходу та підтвердили, що викладений факт мав місце і гр. Фоміненко В.Л. перебував на заході у нетверезому стані. Мама учениці відмовилася давати свідчення та заборонила проводити розмову з дитиною, оскільки залякана винуватцем події".

Про все це розповів спеціальний кореспондент проектів на телеканалі 1+1 Олександр Крижанівський у Фейсбуці, де він виклав акт та відео матеріал. Хто бажає, той може ознайомитися з цим матеріалом на сайті silske.org

Варто також зазначити, що взимку минулого року також розгорівся скандал навколо Високопічської школи №1 - і також навколо сім'ї педагогів Фоміненків: батька нинішнього "героя", який працював тоді директором школи, його доньки, вчительки біології, та того ж вчителя фізкультури В.Фоміненка. Ось як обережно подавала інформацію про це Житомирська РДА у 2018 році:

"Нагадаємо, що ще минулої осені (2017 року - ред.) завдяки скоординованим діям певних зацікавлених осіб у соціальних мережах, друкованих та електронних ЗМІ набула широкого розголосу інформація щодо нібито наявності у діях керівництва та деяких вчителів даного навчального закладу протиправних проявів стосовно окремих учнів.

Ситуація ускладнювалася тим, що "громадське обурення" чомусь стосувалося, та й стосується, виключно членів однієї освітянської династії. Так склалося, що водночас у школі директором є Леонід Фоміненко, його син працює вчителем фізичної культури, а донька - вчителем біології. І от, за дивним збігом обставин, саме у діях цих представників освітянського загалу одночасно було зафіксовано протиправні дії. Чому так сталося, мають розібратися компетентні органи".

Справу тоді "зам’яли". Чи не через те, що В.Фоміненко був тоді головою Громадської ради при Житомирській РДА? До того ж місцевий "брехунець" "ліпив" з нього справжнього "ахтивиста" та "патріота". А безкарність, як відомо, породжує вседозволеність. Тому й сталася ганебна подія на фестивалі полуниці у Високій Печі?

На підставі вище зазначеного акта, що склала комісія у складі заступника голови Жимомирської РДА М.Козарчука, заступника голови Житомирської райради В.Стаха, Високопічського сільського голови А.Маслова та ін., відділ освіти РДА намагається звільнити В.Фоміненка з посади вчителя фізкультури, але не може, бо той раптово "захворів" і знаходиться на лікарняному. До поліції заяв ніхто з постраждалих не надавав. Комісія вирішила направити матеріали до якихось "правоохоронних органів". Що з того буде - невідомо.

Богдан СТРІХА


Черговий скандал у Високопічській школі - сексуальний
Черговий скандал у Високопічській школі - сексуальний

Черговий скандал у Високопічській школі - сексуальний
Черговий скандал у Високопічській школі - сексуальнийПобачити відео можна ТУТ dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...