» » Як Галагуза з мерзотниками намагалася кинути редактора В.Івановського за грати


Як Галагуза з мерзотниками намагалася кинути редактора В.Івановського за грати

29-08-2019, 11:00
Переглядів 1379
Як Галагуза з мерзотниками намагалася кинути редактора В.Івановського за грати
2016 рік в американській колонії "Україна" був апофеозом розгулу нацистсько-бандерівського кривавого режиму Порошенка, фальсифікації історії, грубого порушення прав громадян та знищення свободи слова. У Житомирі також влада сформувала купку мерзотників, які намагалися знищити слово правди про злодіяння кривавої хунти та ув'язнити тих, хто силою слова боровся з нею безкомпромісно.


З повідомлення на сайті Житомир.тудей. Такою інформацією місцеві “журналісти”-”патріоти” вислужувалися перед антинародним кривавим режимом Порошенка та його заокеанськими господарями:

Після появи у мережі Інтернет відверто образливої статті із сепаратистським нахилом, яку оприлюднив на своєму сайті редактор газети "Сільське життя" Валерій Івановський, депутати, активісти та журналісти звернулися до керівників житомирських силових структур, щодо прийняття ними міри до цієї особи.

Зокрема пан Івановський у відвертій формі образив місцевих депутатів назвавши їх неонацистами, а також, м'яко кажучи, у брутальній формі, висловив свою неповагу до борців за волю та незалежність України у ХХ столітті. Крім того, як виявилось, пан Івановський не визнає війни з Росією та називає її не інакше, як громадянською.

"Згідно відволікального закону "про декомунізацію", яким "шоколадники"-мерзотники відволікають увагу народу від повного провалу внутрішньої та зовнішньої політики, у Житомирі, завдяки обіцянкам депутатів-неонацистів у міськраді підтримувати його бізнесові проекти, мер-тимчасовець Сухомлин перейменував вулиці іменами союзників Гітлера - Бандери та Шухевича та інших петлюрівсько-УНРівських виродків. Сухомлин продовжує свою ганебну діяльність на перетворення обласного центру у місто "нацистської слави". Під час громадянської війни в Україні він не лише влаштовує "свято на крові" в Житомирі, що має назву "День міста", а й затвердив план заходів, у якому передбачено прославляння ката народів України, союзника Гітлера - збанкрутілого політика і "теоретика" Бандери", - йдеться у матеріалі Івановського.

У результаті зустрічі ініціативної групи з головою СБУ у Житомирській області Володимиром Пахнюком, останній пообіцяв розібратися в ситуації та подякував активістам та депутатам за таку ініціативу та допомогу у боротьбі з сепаратизмом.

"Сьогодні я разом із своїм колегою депутатом Юрієм Бовсуновським та журналістами занесла моє депутатське звернення до керівників СБУ та поліції з приводу статті Валерія Івановського. Адже в цій статті ми вбачаємо відверті ознаки сепаратизму. Зокрема неозброєним оком можна побачити порушення законів "Про статус депутатів місцевих рад", "Про правовий статус та вшанування борців за незалежність України у ХХ столітті" та навіть закон про Декомунізацію. Автор статті називає депутатів, причетних до перейменування вулиць - неонацистами. Героїв України він називає такими словами, що я й згадувати не хочу. Ми бачимо, що пан Івановський переходить межі не лише здорового глузду але й чинного законодавства. Тому мені дуже хочеться, щоб наші правоохоронні органи звернули на цього "діяча" належну увагу", - пояснила депутат обласної ради Олена Галагуза.

Вона також припустила, що його дії мають не просто проросійський характер, а можливо пан Івановський навіть має якесь відношення до Росії.
Це людина, яка називає себе українським журналістом, а натомість чинить антиукраїнські речі. Він фактично розпалює ворожнечу та налаштований на вчинення абсолютно антиукраїнських дій. Якщо, не дай Бог, сюди зайдуть ворожі війська, він буде першою людиною, яка побіжить їх зустрічати", - резюмувала депутат.

Як Галагуза з мерзотниками намагалася кинути редактора В.Івановського за грати

Як Галагуза з мерзотниками намагалася кинути редактора В.Івановського за грати


Як Галагуза з мерзотниками намагалася кинути редактора В.Івановського за грати
Ось так місцеві “демократичні” “журналісти”-”патріоти”, а вірніше - викормиші американських фондів, на чолі з авантюристкою Галагузою у серпні 2016 року підписували донос на Валерія Івановського - прямо на східцях обласного СБУ. Під фото- та телекамери вони демонстрували свою відданість своєму фюреру Порошенку і шкодували, що зараз не 1937 рік, щоб за слово правди просто розстріляти рішенням НКВС-кої “трійки”, а може шкодували й з приводу того, що нацистсько-бандерівський режим в Україні так зволікає зі створенням концтаборів з газовими камерами та крематоріями. Тоді б вирішення питання з журналістами, які говорять слово правди, було б дуже швидким та ефективним. І поля б навколо Житомира удобрювали золою з крематоріїв.
Згодом пройдисвітка Галагуза продемонструє ще більше аморальну душу: засвітиться у секс-скандалі зі “стереомінетом” у кабінеті заступника голови ОДА Ясюнецького.
Головний злочин Порошенка полягає в тому, що він наплодив ось таких виродків, які продали свою совість за американські долляри.
Геть з журналістики подібних мерзотників! Хай живе свобода слова!


Як Галагуза з мерзотниками намагалася кинути редактора В.Івановського за грати
х х х х х


Як Галагуза з мерзотниками намагалася кинути редактора В.Івановського за грати
Як Галагуза з мерзотниками намагалася кинути редактора В.Івановського за грати

Ось як коментує події 2016 року головний редактор газети “Сільське життя” Валерій Івановський:

- За слово правди в журналістиці я пережив гоніння у радянські часи, у часи правління “лисиці” Кравчука, авторитарного режиму Кучми, “помаранчевих виродків”, регіоналів, але найбільшого тиску я відчув саме у період правління кривавої хунти Порошенка.

Найцинічнішим було те, що до цього були залучені мої колеги-журналісти. Не стільки СБУ чи поліція, а саме люди, які мають дбати про свободу слова та проявляти журналістську солідарність.

Проте деякі житомирські журналісти, як і все “житомирське болото” та бандерівське кодло, за командою влади почали “наїзди” на мене за те, що я у своїх публікаціях викривав криваву сутність антинародного режиму Порошенка та тих “героїв”, яких змушували прославляти ці мерзотники при владі.

За сфабриковані справи проти мене у різних інстанціях я вважаю негідниками:

- циніка Куликова, який веде передачу “Свобода слова” на ICTV;

- голову облорганізації НСЖУ старого дідугана Бойка, який все своє життя присвятив служінню мерзотникам при владі, за що отримав з кривавих рук Порошенка пожиттєву пенсію. Саме він перетворив колись дієву облорганізацію НСЖУ у скопище старих пердунів-імпотентів;

- заступника Бойка провокатора Роя, який також виклянчив стипендію від кривавого тирана, та недослужив - бо стипендію отримав лише на рік, тому треба придумувати нові провокації проти незалежних журналістів та свободи слова;

- викладача держуніверситету Близнюка, який виховує зі студентів таких само рабів антинародних режимів, яким завжди служить сам за “30 срібляників-доляриків”. Суд згодом визнає всю брехливість його звинувачень проти мене і я зроблю все належне, щоб ця істота понесла справедливе покарання;

- політичну авантюристку та жінку з сумнівною репутацією Галагузу, яка поки що є депутатом облради, і, прислужуючи владі, стала рупором знищення свободи слова та нацистсько-бандерівської ідеології.

Не хочу згадувати всіх підписантів того славнозвісного доносу на мене до СБУ у серпні 2016 року, бо переконаний, що з надбанням життєвого досвіду, вони зрозуміють свою помилку і їм буде соромно за це.

Запевняю читачів газети “Сільське життя”, що й при нинішній владі вони матимуть доступ до об’єктивної оцінки її діяльності.

Будьте з нами. Передплачуйте “Сільське життя”, бо лише тут ви знайдете слово правди! Ніяки репресії на заткнуть нам рота.
А ось як подавав репресії проти головного редактора газети "Сільське життя" Валерія Івановського у 2016 році сайт "Журнал Житомира"
можна
побачитиТУТА остаточно "добити" редактора В.Івановського мали СБУ-шні холуї на прямому ефірі телеканалу СК-1, який належить "піщаному барону". Ось як на це відреагував відомий блогер Анатолій Шарій:
А ось повний запис прямого ефіру на СК-1
Редакція газети "Сільське життя" визнала Галагузу ВОРОГОМ ПРЕСИА ось які хармани плів "геній журналістики" Близнюк на ОБЛАСНОМУ ТЕЛЕБАЧЕННІ з Бойком
Як Галагуза з мерзотниками намагалася кинути редактора В.Івановського за гратиРеакція блогера А.Шарія на телевиступ "геніїв журналістики" Близнюка та Бойка

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...