» » Нацистсько-бандерівський шабаш продовжується?


Нацистсько-бандерівський шабаш продовжується?

24-08-2019, 12:47
Переглядів 739
Нацистсько-бандерівський шабаш продовжується?
З повідомлення на інтернет-сайті:

8 серпня директора музею Ярослава Хитрого та начальницю управління культури й туризму Житомирської ОДА Тетяну Парфентієву викликали до голови Житомирської обласної ради. Після, Парфентієва в коментарі “Громадському” повідомила, що директора звільнять. Крім того, змусили прибрати з назви музею слово "радянське".

В музеї кажуть, що все почалося після того, як депутатка житомирської облради Олена Галагуза побачила назву, назвала музей "лавкою", почала погрожувати поліцією і звільненням керівництва.

За словами менеджерки проєктів у музеї Євгенії Моляр, назву "Кмитівський музей радянського мистецтва" використовують тільки на афішах та сторінках у соціальних мережах. Офіційна назва музею інакша - Кмитівський музей образотворчого мистецтва імені Й. Д. Буханчука.

"Назву зі словом "радянське" ми використовуємо в публічній комунікації, бо це відповідає суті музею і чітко характеризує його колекцію - роботи 1955-89 років з усіх колишніх республік СРСР. Ми не можемо прибрати слово "радянське", бо це є об'єкт нашого дослідження. Назва "Кмитівський музей радянського мистецтва" була на момент створення у 1985 році". - каже Моляр.

Депутатка житомирської облради Олена Галагуза в коментарі “Громадському” пояснила: "Люди назвали музей так, як хотіли. Вони прибрали ім'я людини, яка його заснувала. Якби це був приватний музей, то, будь ласка. Вони підпорядковані обласній раді".

"Ми будемо писати апеляції й відстоювати нашу правоту" - говорить Євгенія Моляр.

За процедурою, рішення про звільнення директора ухвалює Обласна рада на засіданні.Від редакції газети "Сільське життя".


1. Подія навколо Кмитівського музею яскраво засвідчує, що наближаються місцеві вибори і дехто з політичних авантюристів та пристосуванців дуже хоче знову дорватися до владного “корита”. Знову “затявкали” представники збанкрутілого нацистсько-бандерівського табору, у яких рейтинг в народі, як показали вибори - нижче плітнуса. Вдруге пролізти у владу у вас не вийде. Готуйтеся краще до “Нюрнберга-2”, який неодмінно відбудеться в Україні. І не сподівайтеся, що всі злочини проти народу України та його єдності забудуться.

2. Кмитівський музей побудовано радянським народом і розповідає про значно кращі часи нашого краю у часи Радянської України. Тоді все було значно краще, і радянське мистецтво дійсно процвітало. А зараз усе “українсько-патріотичне” “мистецтво” перетворено на прославляння американських господарів, які колонізували Україну, та виспівування олігархів та їхніх прислужників при владі. Ви, “патріоти” і “патріотки”, спочатку створіть рівень життя народу хоча б до рівня громадян Радянської України, розвиньте справжнє мистецтво, а тоді побудуйте хоча б один свій музей і називайте його як захочете: “Волинь-1943”, “Львівська різанина-1941”, “Дивізія СС “Галичина” чи “Порошенко - світоч сучасної нації”. А у наше славне радянське минуле своє погане рило не суньте.

3. Кмитівський музей належить обласній ради, а вірніше - усім мешканцям області. І ніякі скандальні “порнозірки”, спеціалістки зі “стереомінету” з мандатами депутаток облради бандерівського гатунку не мають права визначати, хто має очолювати музей радянського мистецтва. Це вам не сексуальні оргії організовувати у кабінеті заступника голови ОДА у хунтівські часи.

4. Редакція газети “Сільське життя” добре пам’ятає, що саме депутатка облради Галагуза у 2016 році, у часи розквіту полювання на ворогів антинародного режиму Порошенка, організувала доноси в СБУ на головного редактора Валерія Івановського із залученням інших провладних видань та телеканалів. Але сміливість, рішучість та знання українського законодавства дозволило нашому редактору вистояти у тому жорсткому протистоянні, уникнути ув’язнення, і продовжувати доносити слово правди до наших читачів.

5. Вимагаємо припинити тиск на директора Кмитівського музею.

6. Ганьба прислужникам режиму Порошенка та тим, хто хоча б ще раз проголосує за бандерівських виродків і американських холуїв!
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...