» » Про нашу історію та нинішніх “істориків”


Про нашу історію та нинішніх “істориків”

23-01-2018, 06:44
Переглядів 809
Про нашу історію та нинішніх “істориків”
Після того, як у 2005 році "помаранчевим" авантюристам, що дорвалися до влади за американські гроші, не сподобалася моя принципова, незалежна і критична до їхніх авантюр позиція начальника управління облдержадміністрації і я був незаконно звільнений, два роки мені довелося навчатися в аспірантурі кафедри філософії Житомирського університету ім. І.Франка.

Так от, ці роки не пройшли марно. Я не лише значно збагатив свої знання у галузі філософії, як "цариці всіх наук", а й займався науковими дослідженнями у галузі інформаційних та політологічних наук, розширив свій світогляд. Тоді я пізнав багатьох науковців житомирського та всеукраїнського рівня.

Скажу відверто: в Україні наука, як цілісна ефективна система, що існувала у радянські часи, взагалі відсутня. За роки "незалежності" повністю зникли науково-дослідні інститути та цілі напрямки наукових досліджень, а також наукові кадри, що були рушійною силою колись могутньої науки Радянської України. У страшні 90-ті роки інститути закрилися, а їхні приміщення було продано під казіно, торгові заклади чи перетворено під оренду офісів, а науковці змушені були податися на ринки виторговувати собі кусень хліба чи виїхати за кордон.

Так була знищена фундаментальна наука. Залишилися лише ті, хто "ошивався" у вищих навчальних закладах у якості викладачів - тобто люди, які могли лише використовувати результати наукових досліджень і "вішати локшину на вуха" студентам тією інформацією, що відібрана для цього ідеологами правлячого режиму.

Причому їм абсолютно байдуже, про що теревеніти в аудиторіях: про марксизм-ленінізм чи бандеро-нацизм. Аби відбути певну кількість годин і отримати зарплату.

Також серед них практикується і "халтурка" - на замовлення, в основному американських фондів, "ліпити" з цитат в інтернеті різні "наукові" опуси і корчити з себе "видатних діячів" сучасної української науки. Хоча користі від цього ні народу, ні державі - ніякої. Лише фінансові збитки - на безбідне утримання цих дармоїдів.

Останнім часом для таких науковців, з фінансової сторони, стало вигідним переписування історії. За завданням хазяїв-американців, яким зараз, для захисту власних геополітичних інтересів, конче потрібен у нашому регіоні конфлікт між Україною та Росією, наші "видатні науковці" приступили до цілеспрямованого роздмухування русофобських настроїв та паплюження нашої спільної славної історії, якою може пишатися кожний з нас.

Ми можемо згадати, як спільно збудували таку міцну державу як Київська Русь, ми можемо пишатися національно-визвольною війною під приводом Богдана Хмельницького у 1648-1654 роках, перемогою над шведами під Полтавою у 1709 році, перемогами Суворова, Румянцева, Потьомкіна, які, до речі, збирали докупи українські землі, перемогою над величезною армією Наполеона у 1812-1814 роках, а вершиною наших спільних славних здобутків, безумовно, є перемога у Великій Вітчизняній війні.

Але нинішні "наукові діячі" отримали завдання від америкосів "забути" про все те, що було. Тому зараз встановлено нові історичні терміни та рамки. За маніпулятивними "дослідженнями" “науковців” історія України сягає лише … сто років. Тобто, за їхніми "зшитими" на догоду нинішньому режиму "висновками", вона складається з існування таких само тимчасовців при владі у 1917-1920 роках, які продавали Україну з потрохами, щоб утриматися при владі, з "героїчної" боротьби у схронах УПА (про оголошений нею союз з гітлерівською Німеччиною сучасні "історики" замовчують) і після цього нібито настала "щаслива" доба після оголошення незалежності у 1991 році.

От і все. Решта все переписується і шельмується. Наприклад, термін Велика Вітчизняна війна, у горнилі якої згинуло шість мільйонів українців, повністю стертий з підручників та виступів держслужбовців та сільських голів. Він замінений на термін "Друга світова війна" - це щоб принизити велич перемоги Радянського Союзу, до складу якого входила і Радянська Україна, що була повністю окупована нацистами і звільнена Червоною Армією, та підвищити роль америкосів та інших господарів нинішніх київських правителів. Вони й не на це здатні, аби отримати черговий транш кредитів, розкрасти його і сидіти ярмом на шиї народу доти, поки цей народ буде мовчки спостерігати як його обкрадають та обдурюють.

Але нинішні продажні маніпулятори історією, щоб заробити свої чергові "тридцять срібляників" пішли далі. Вони взагалі замість Великої Вітчизняної війни ввели термін "німецько-радянська війна".

Чесно кажучи, коли чув цей вислів від місцевих "істориків", то швидко доводив, що цей термін хибний. Але нещодавно зустрів його й у такій поважній електронній енциклопедії як Вікіпедія, після чого уважно продивившись, зрозумів, що і їй довіряти вже неможливо. Бо вона нинішніми "науковцями" повністю підчищена під ідеологічні догми нинішнього проамериканського режиму - з неї брутально, за гроші з американських фондів, підчищено нашу історію радянських часів, нібито тоді, окрім Голодомору, нічого й не було.

Але повернімося до терміну "німецько-радянська війна", оскільки він яскраво показує, як сучасні українські “історики” брутально перекручують історичні факти. Не знаю, за якими підручниками вчили історію нинішні "історики", які випотрошили шкільні підручники історії та Вікіпедію, але їм варто нагадати, такий добре відомий історичний факт: у війні проти Радянського Союзу у 1941-1945 роках, окрім Німеччини, офіційно брали участь (загинайте пальці, "історики") Фінляндія, Угорщина, Румунія, Іспанія, Італія, Словаччина. Це не рахуючи національних частин Ваффен СС, які представляли ВСІ країни Європи.

Тож назвати ту війну лише німецько-радянською - це верх непрофесіоналізму для будь-якого історика. Але, як бачимо, для сучасних українських "істориків" (оцих "вятровичів") гроші не пахнуть. Тому, домагаючись знищення Великої Вітчизняної війни з пам'яті підростаючого покоління, ці покручі пішли далі - намагаються стерти з календаря й одне з найвидатніших, найвистражданіших нашим народом свят - День Перемоги, що святкується 9 Травня.

Вважаю, що ми маємо пам'ятати цю дату вічно. Ми маємо стати на заваді нинішнім христопродавцям переписати нашу славну історію. Заради пам'яті мільйонів наших співвітчизників, які склали свої голови у боях з нацизмом, загинули у концтаборах, спалені у власних хатах… Царство їм небесне!

Наостанок звертаюся до “національно-свідомих” “патріотів”, які перетворили Україну на колонію США, і які строчать на мене доноси до СБУ, як справжні стукачі-сталінці у 1937 році: ви у своїх доносах хоча б спростовуйте факти, наведені мною у моїх публічних виступах, а не просто вимагайте кинути мене за грати. І знайте, що я так само у свій час критикував радянську владу, режими Кравчука, Кучми, Ющенка і Януковича. Всі вони вже на звалищі історії. А я говорив і буду говорити правду доти, поки в Україні не встановиться справді народна влада і ніхто не закриє мені рота. Я не з тих, кого можна залякати.

Скажу відверто, я навіть у найстрашнішому сні не міг уявити, що після «перебудови» у восьмидесяті роки, після проголошення незалежності демократичної України, після двох Майданів, у нас може знову з’явитися тоталітаризм, диктатура влади сталінського гатунку, «полювання на відьом» зі сторони СБУ на людей з іншими поглядами, нав’язування «європейських цінностей» замість українських, розгулу «ескадронів смерті», прославляння нацизму, не кажучи вже про повний розвал економіки, духовну деградацію населення та перетворення нашої країни на колонію та територію безмовних рабів.

Я 31 рік свого життя прожив у Радянському Союзі, який є батьківщиною більшості громадян України, і маю право порівнювати, що було колись, і що твориться на нашій землі зараз. Висновок мій, як і багатьох співвітчизників такий: людині праці, трудівнику, у радянські часи жилося набагато краще.

І як би нинішні «історики», на догоду нинішній владі авантюристів та їхніх заокеанських господарів, не переписували історію, правда з часом все одно переможе. І сама історія викине на «смітник історії» оцих псевдо-істориків-запроданців.

Валерій Івановський,
головний редактор газети “Сільське життя”, магістр державного управління, політолог, філософ


Про нашу історію та нинішніх “істориків”

Скоро “історики” з Інституту міжнаціонального розбрату Вятровича запишуть у шкільних підручниках, що й Берлін у 1945 році взяли америкоси, і прапор свій на рейхстазі вивісили саме вони. Все вони - господарі! А от про те, що америкоси знищили наше ракетно-ядерне озброєння і залишили нас беззахисними, про це “вятровичі” мовчатимуть.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...