» Знову діють шахраї!


Знову діють шахраї!

25-09-2018, 18:44
Переглядів 827
Знову діють шахраї!
12 вересня до Чуднівського відділення поліції звернулась 78-річна жителька району із повідомленням про шахрайство. Пенсіонерка розповіла, що минулого дня до неї на мобільний номер зателефонував незнайомець. Чоловік повідомив про серйозну ДТП, в яку потрапив її син і тепер терміново потребує коштів на лікування. Крім того, він має відшкодувати збитки жінці, на яку нібито вчинив наїзд.

Співрозмовник зголосився швидко приїхати додому до переляканої жінки, аби передати кошти її синові. Чоловік зауважив, що потрібно близько 3 тисяч доларів США, однак, коли почув у відповідь, що такої суми немає, повідомив, що можна обійтися і меншою. У розпачі пенсіонерка зібрала та віддала всі заощадження, 26,5 тисяч гривень, незнайомцеві.

І тільки за кілька годин, зв’язавшись із сином, з’ясувала, що її ошукали.

Нині у рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 190 (Шахрайство) КК України, триває встановлення особи, причетної до злодіяння.
Разом з тим, поліцейські зазначають, що повідомленням про проблеми у рідних, які можна вирішити за допомогою «добродіїв», ні в якому разі не можна вірити.

Правоохоронці звертаються до жителів Житомирщини із застереженням:

- у разі, якщо вам повідомляють про потрапляння рідної людини у ДТП, раптове захворювання, затримання поліцією тощо, уточніть усі відомості, у тому числі, де саме знаходиться ваш родич. Після цього зателефонуйте самі до відповідного закладу (лікарні, поліції), з’ясуйте всі обставини;

- спробуйте зв’язатись із людиною, про яку йдеться, або з кимось, хто може бути поруч – рідними, друзями, сусідами тощо;

- ніколи не передавайте гроші, призначені нібито для лікування, відшкодування збитків потерпілим тощо незнайомим людям. Усі питання фінансового характеру вирішуйте тільки через банківські установи;

- жодним чином не погоджуйтесь на умови незнайомців, особливо якщо вони вимагають терміново сплатити кошти. Відразу повідомте на номер «102» - вас намагаються ошукати!

Розкажіть про заходи перестороги своїм батькам, рідним, сусідам та знайомим. Це допоможе вберегти їх від неприємностей та завадить ошуканцям продовжити свою злочинну діяльність.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...