» Лосі на дорогах: небезпека зростає


Лосі на дорогах: небезпека зростає

30-09-2017, 19:50
Переглядів 1351
Лосі на дорогах: небезпека зростає
14 вересня близько 16:00 за селом Левків автомобіль збив лося.

Зіткнувся з ним автомобіль Dodge Ram Van під керування жителя Андрушівського району, 1964 р.н. Дика тварина раптово вибігла з лісу, водій не встиг уникнути зіткнення, від удару тварину відкинуло в сторону. Керманич не постраждав. Автомобіль зазнав механічних пошкоджень. Дика тварина була травмована і не могла самостійно пересуватися. На місце події було викликано екологічну службу та лісову службу, працівники останньої забрали тварину.
Лосі на дорогах: небезпека зростає

"Від удару лось був травмований і не міг самостійно пересуватись. За висновком спеціаліста-ветеринара, із зазначеними пошкодженнями дана тварина в подальшому не могла існувати в наших умовах і не підлягала лікуванню, тому було прийнято рішення умертвити її", - інформують екологи.

х х х х х

15 вересня, близько 14 години на автодорозі сполученням Народичі-Радча було знайдено пошкоджене авто марки Volksvagen B5 синього кольору (на фото).
У ньому знаходився майстер лісозаготівельних робіт Радчанського лісництва, 1985 р.н. Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди чоловік отримав чисельні травми і був прооперований у Народицькій ЦРЛ. Однак, не приходячи до свідомості, лісівник помер.
Лосі на дорогах: небезпека зростає

Трагедія сталася унаслідок зіткнення автомобіля із дорослим лосем, який після удару упав на дах і скотився на дорогу. Тварину одразу не знайшли, лише на наступний день поблизу аварії лісівники побачили мертвого лося. У лісівника залишилося двоє маленьких дітей, син 2008 р.н., донька 2016 р.н.

"За даними останнього обліку і з врахуванням середньорічного приросту чисельність лося на Житомирщині становить 2330 голів. На часі в Україні заборонено полювання на всіх копитних тварин у зв'язку із ненаданням лімітів добування диких тварин. Популяція лосів на Житомирщині висока. Заборона на відстріл призводить до такої активності тварин у лісі, які стають причиною ДТП і смертельних випадків на дорогах області", - сказав завідуючий сектором мисливського господарства ЖОУЛМГ Роман Логвінчук.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...