» » Левків - восьме спортивне село в Україні

Левків - восьме спортивне село в Україні

29-09-2015, 13:47
Переглядів 668
Левківська сільська рада Житомирського району (сільський голова Олександр Станіславович Окоча) потрапила до десятки найспортивніших сіл України. Команда села стала восьмою на всеукраїнському фіналу змагнаь серед спортивних команд сільських та селищних рад на «Краще спортивне село України 2015року», які відбулися 25-27 вересня 2015 року в смт. Немішаєве Київської області. В змаганнях взяли участь переможці 24 обласних організацій ВФСТ «Колос» АПК України, більше 600 спортсменів з 7 видів спорту. За словами голови ЖОО ВФСТ «Колос» Олександра Сташенка, змагання показали високий рівень підготовки команд та конкуренцію за перемогу в загальному заліку, що не завадило нашій команді після першого дня вийти в лідери разом із командою Чернівецької області, набравши по 8 очок. - В змаганнях з гирьового спорту ми посіли 3 загально командне місце. Наш спортсмен Остапчук Олексій став переможцем в поштовху з результатом 190 разів. На превеликий жаль, травма завадила Олексію стати чемпіоном. Але на морально-вольових якостях він зумів всетаки вибороти 3 місце. Гідно виступили і наші чоловіки з перетягування мотузки, де ми поступилися в чверть фіналі лише чемпіону змагань, команді із Дніпропетровської област. Зайняте 6 місце – теж слід вважати успішним, - прокоментував турнір Олександр Сташенко. Другий день був не надто успішний - лише 14 місце з шашок та 16 з настільного тенісу. В останній день змагань дещо підняли наш настрій футболісти, які по черзі перемогли минулорічних чемпіонів, команди Тернополя та Харкова. Лише у фіналі поступилися черкаським футболістам 1:2. dle