» » Є у Калинівці фельдшер вищої категорії


Є у Калинівці фельдшер вищої категорії

4-04-2017, 17:07
Переглядів 2786
Є у Калинівці фельдшер вищої категорії

12 років опікується охороною здоров'я семисот жителів села Калинівка Левківської сільради завідувачка фельдшерським пунктом Людмила Окоча.

Вона закінчила Житомирський базовий медичний коледж за спеціальністю акушерська справа. З тих пір її робочий день розподіляється на дві частини: прийом пацієнтів у медзакладі до 13-ї години, а затим робота на дільниці - по хатах. І так щодня: внутрішньовенні та внутрішньом'язові ін'єкції, перев'язки, щеплення, цитологічні обстеження, вимірювання тиску чи глюкози в крові, плановий та позаплановий огляд дітей, контроль за дезадаптованими сім'ями тощо.

А коли після роботи калинівський фельдшер їде додому в Житомир, то ще й має замовлення на придбання ліків для хворих, бо ж аптеки в селі немає. Та й медикаментозне забезпечення фельдшерських пунктів бажає бути кращим, бо у шкафчиках лежать лише ліки для невідкладної долікарської допомоги, що надається раз на три місяці.

Людмила Окоча, яка нещодавно атестована на вищу категорію, відзначає, що умови роботи в останні роки у медзакладі значно покращилися: і ремонт зроблено, і тепло взимку. Поруч у розпалі ремонт у донедавно занедбаному клубі, який переобладнується до рівня сучасних вимог, дороги у Калинівці поремонтовано, вуличне освітлення працює. Все це місцевий люд пов'язує з діяльністю Левківського сільського голови Олександра Окочі та депутатів сільради, які є йому однодумцями. І фельдшерський пункт місцева влада тримає в зоні уваги. На тому й тримається сучасна сільська медицина. Інакше - не виживеш… dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...