» » У Вересах вручено інвалідний візок


У Вересах вручено інвалідний візок

18-01-2017, 07:19
Переглядів 2061
У Вересах вручено інвалідний візок
Василь Іванович Березовський усе трудове життя працював водієм. Внаслідок двох оперативних лікувань, на жаль, втратив обидві ноги.

І хоч на законодавчому рівні держава гарантує забезпечення інвалідними візками своїх громадян з обмеженими фізичними можливостями, а через кожні чотири роки їх заміну, далеко не кожен із них через матеріальні труднощі та складну процедуру періодичного підтвердження соціального статусу, особливо з сільської місцевості, відважується на такі митарства.

Подібна історія трапилася і з уже згадуваним жителем села Вереси: його бюджетний колісний засіб пересування з ручним приводом не тільки давно відпрацював передбачений законом термін, а уже й не підлягав навіть ремонту. А бажання добиватися безкоштовної заміни інвалідної коляски, через наведені вище причини, у Василя Березовського не було.

Коли про цю історію довідався народний депутат України Віктор Развадовський, проблему вдалося вирішити: на новорічно-різдвяні свята сучасного колісного помічника іноземного виробництва Василю Івановичу привезли депутат Житомирської районної ради VII скликання від Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії "За добробут та соціальний захист народу", головний лікар КУ "Центр первинної медико-санітарної допомого" Геннадій Горбенко та голова правління БО "Український фонд благодійництва" Олеся Морозова.

Обновка, як показало випробування, виявилася не тільки важливою, а й мобільнішою за свого попередника. Навіть в обмежених кімнатних умовах.

Зорян СВІТОГЛЯД
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...