Сільске життя > Друк > Скандал з будівництвом амбулаторії у Сінгурах. Що відповість губернатор?
Сільске життя > Відео, Новини, Життя громад > Скандал з будівництвом амбулаторії у Сінгурах. Що відповість губернатор?

Скандал з будівництвом амбулаторії у Сінгурах. Що відповість губернатор?


5-01-2020, 07:47. Автор: ivanovskiy2013
Скандал з будівництвом амбулаторії у Сінгурах. Що відповість губернатор?

Обіцяли - амбулаторії побудують вже у 2019 році...

Ось що повідомив один з житомирських сайтів у травні 2019 року:

Як у Житомирській області проходить будівництво 21-ї сільської амбулаторії нового зразка

У Житомирській області триває будівництво сільських амбулаторій загальної практики – сімейної медицини. Нові сучасні медичні заклади вже скоро прийматимуть перших пацієнтів у 21 населеному пункті Житомирщини.

Про це 27 травня повідомляє прес-служба Житомирської ОДА з посиланням на департамент регіонального розвитку облдержадміністрації.

«Нині роботи виконуються на всіх об’єктах. Земельні роботи та роботи з влаштування фундаментів практично завершені на всіх об’єктах. Зведення зовнішніх огороджувальних конструкцій (стін та даху) наразі триває на 18 об’єктах», - інформують в ОДА.

За повідомленням департаменту регіонального розвитку ОДА першими свою роботу розпочнуть амбулаторії у селах: Соколів Пулинського району, Водотиї Брусилівського району, Високе Черняхівського району, Квітневе Попільнянського району, Краснопіль Чуднівського району, Дубрівка Баранівського району та Хочине Олевського району.

«На цих об’єктах тривають роботи із зовнішнього та внутрішнього опорядження, влаштовують комунікації та займаються благоустроєм», – зазначає директор департаменту регіонального розвитку ОДА Євген Кульчицький.

У Соколові завершили зведення стін і даху, прокладення водопостачання та каналізації, тривають роботи із зовнішнього та внутрішнього опорядження, теплопостачання та електропостачання, благоустрою території. Роботи із внутрішнього опорядження проводяться також у Биківці, Дубрівці, Високому, Квітневому, Підлубах, Водотиях, Краснополі, Сінгурах, а із зовнішнього – у Краснополі, Дубрівці та Хочині. У Дубрівці та Биківці завершено облаштування каналізації, в Дубрівці ще тривають роботи з облаштування водопостачання, електропостачання та теплопостачання.

В ОДА нагадують, що цього року нові медичні заклади – амбулаторії загальної практики – сімейної медицини нового зразка з житлом для 1-2 лікарів будуть у таких населених пунктах Житомирської області ... - в тому числі і в Сінгурах.



А що ж насправді?



У Фейсбуці розміщено відео Галини Чижової:

"Це так «будують» амбулаторію у с. Сінгурі, Житомирського району (Дивись відео нижче). Вагонкою обшивають голі стіни. Ніякого не роблять утеплення. Будинок без фундаменту. Більше 6 млн. державних коштів уже розкрадено. Акт прийомки об’єкту, підписаний ще у грудні місяці 2018 року".

Пане Бунечко! - звертається Галина Чижова до губернатора. - То, може, прокурор області, водночас і пояснить та проведе службову перевірку, хто з
прокурорів обласної прокуратури блокує розслідування кримін. справи за номером -12019060000000013- за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 КК України? Це будівництво амбулаторій у Житомирській області. На фото - недобудована амбулаторія у с. Сінгурі, а це більше 6 млн. грн., які давно розікрадені. Я Вам, пане Бунечко, написала по факту ймовірного розкрадання державних коштів працівниками ОДА - десятки звернень. Ви обіцяли прийняти міри. Звернутися до правоохоронних органів. Про це говорили і на прес-конференції.
А ще зверніть, будь ласка, увагу - на якість будівництва ? Та створіть незалежну комісію! Це ж «халтура»? А це ж наші державні кошти?


Що відповість на це голова Житомирської ОДА В.Бунечко?

І куди дивляться "реформовані" "правоохоронні органи"?

І чому мовчить сінгурівська громада, яку розводять прямо на очах?



ВІДЕО ДИВИСЬ ТУТ dle
Вернуться назад