» » Порошенко назвав свій режим ХУНТОЮ. ВІДЕО


Порошенко назвав свій режим ХУНТОЮ. ВІДЕО

10-07-2017, 10:06
Переглядів 4693
Порошенко назвав свій режим ХУНТОЮ. ВІДЕО
Допився. Порошенко сказав: "Хунта" для нас - найвища похвала

Днями у Порошенка, скоріш за все, «дах поїхав» остаточно. У той час, коли країни «великої двадцятки» у Німеччині вирішували глобальні проблеми, що постають перед людством, і куди його, такого «популярного» на міжнародній арені, навіть не запросили, він влаштував шоу, на якому публічно заявив: «Хунта» для нас - найвища похвала!» Відео цієї цинічної заяви можна побачити в інтернеті - зокрема, на сайті silske.org - нижче.

Вікіпедія надає таке два пояснення слову «хунта».

Хунта - урядовий орган виконавчої влади в деяких латиноамериканських державах; також назва громадсько-політичних організацій, комісій, об'єднань в Іспанії та країнах Латинської Америки.

Військова хунта - вид авторитарного політичного режиму, військово-бюрократична диктатура, встановлена внаслідок військового перевороту і яка здійснює диктаторське правління методами терору.


Перше визначення, як бачимо, стосується лише Іспанії та країн Латинської Америки, а не України. А от щодо «військової хунти», то її ознаки якраз і підходять до кваліфікації нинішнього тоталітарного режиму Порошенка.

І якщо раніше хунтою цей режим називали більше ЗМІ Росії та Новоросії, а українські, через «свободу слова», намагалися уникнути його використання, то тепер Петрусь-Гарант сам визнав себе та прихвоснів хунтою, а тому нинішню владу необхідно називати «ім'ям своїм».

Хто розуміється на методах маніпуляції масовою свідомістю, той розуміє, що даний «вибрик» Петруся - це відволікання уваги громадськості, від «опускання» української хунти на самміті G-20, а також повних провалів «успішних» візитів Порошенка до Вашінгтона і Парижа, та приїзду до Києва держсекретаря США, який пояснив «шоколадному королю», що його час вийшов, у господарів урвався терпець, і послав хунту під три чорти.

То ж, позачергові вибори вже не за горами. Тільки, чи покращать вони владу, якщо українці стабільно голосують «за кіло гречки», а не заради покращення ситуації в Україні? Скоріш за все - прийде нова хунта...dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...