» » Олександр Защитніков про перейменування вулиць у Житомирі: «Ці дії міського голови - незаконні». Відео.


Олександр Защитніков про перейменування вулиць у Житомирі: «Ці дії міського голови - незаконні». Відео.

5-11-2016, 16:38
Переглядів 850
Олександр Защитніков про перейменування  вулиць у Житомирі: «Ці дії міського голови -  незаконні». Відео.
Днями в місті Житомирі відбулося перше засідання суду з приводу перейменування вулиць, що здійснив своїм розпорядженням міський голова С.Сухомлин. Член обласної ветеранської організації Інокентій Челпанов, учасник Великої Вітчизняної війни, подав позов на це рішення мера.

Журналісти сайту INZT.NET зустрілися з головою обласної ветеранської організації Олександром Защитніковим після засідання суду. Олександр Миколайович люб'язно погодившись прокоментувати початок процесу, висловив свою точку зору і думку ветеранів з цього питання. На засідання суду прийшли понад ста п'ятдесяти пенсіонерів підтримати свого колегу Інокентія Челпанова.

«Ветерани вкрай обурені рішенням влади про перейменування вулиць у Житомирі, про зняття пам'ятників і пам'ятних знаків. Ці дії нашого мера незаконні », - сказав Олександр Защитніков.

Олександр Миколайович в бесіді також розповів, що Український Інститут пам'яті дав їм відповідь про те, що не має претензій до імен героїв, на чию честь були названі вулиці Житомира до перейменування - за винятком Гречка і Якубовського.

Голова організації в розмові згадав про генерала армії Івана Черняховського. «Він є справжнім українцем і героєм, людина якою ми повинні пишатися, але чомусь міський голова не вважає, щоб його ім'ям була названа вулиця в місті Житомирі», - додав Защитніков.

Дивіться детально інтерв'ю.

Сергій Форест

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...