Сільске життя > Друк > Порошенківка Парфентієва: бюджетні кошти на вибори Порошенка?
Сільске життя > Новини > Порошенківка Парфентієва: бюджетні кошти на вибори Порошенка?

Порошенківка Парфентієва: бюджетні кошти на вибори Порошенка?


3-12-2019, 05:12. Автор: ivanovskiy2013
Порошенківка Парфентієва: бюджетні кошти на вибори Порошенка?
Аудитори перевірили управління культури Житомирської ОДА і виявили переплати та нецільове використання коштів.

Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області перевірило 3,5 роки роботи управління культури Житомирської ОДА та виявило неефективні управлінські дії, які призвели до зайвих витрат коштів обласного бюджету в сумі 1 млн. 915 тис. грн. та неефективного використання комунального майна на суму 2 млн. 512,5 тис. грн.

Перевіркою, зокрема, виявлено, що управління культури витрачало 525 тис. грн. на проведення обласного заходу «Рада регіонального розвитку» (а фактично - передвиборча акція Порошенка), який відбувся 11 березня 2019 року на території заводу «Кромберг енд Шуберт» під безпосереднім головуванням глави кривавої хунти.

Більш того – департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА теж перерахував 525 тис. грн. тим самим суб’єктам підприємницької діяльності, що й управління культури за ті самі послуги: облаштування приміщення виставковим ковроліном, подіумним настилом та технічне супроводження передвиборчого заходу Порошенка.

Також аудитори виявили, що залучення управлінням культури та туризму до проведення заходів новозареєстрованих ФОП Пономарьова Н.М. та ПП «ЮНТД» призвело до «додаткових, необґрунтованих та неефективних витрат бюджетних коштів на проведення заходів загалом в сумі 356,3 тис. грн».

Громадськість очікує, як на результати перевірки відреагують “реформовані” правоохоронні органи?

Редакція гадає - що ніяк. Самі такі ж. Хтось сподівається на інше -при “зелених” щось зміниться?

Тарас Сріблястий
dle
Вернуться назад